CVKeskus.ee

6 vinget tööpakkumist, kuhu saad kohe kandideerida!

Pixabay

Vaatamata erakordselt kuumale suvele ja käimasolevale puhkuseperioodile, pole vilgas tegevus tööturul sugugi vaibunud. Vastupidi, uusi häid tööpakkumisi tuleb Eesti suurimasse tööportaali CVKeskus.ee aina hoogsamalt juurde.

Otsisime sinu jaoks välja 6 ülivinget tööpakkumist, kus saad ennast tõeliselt proovile panna. Kui aga neist peaks veel väheks jääma, siis vaata kõiki CVKeskus.ee värbamisspetsialistide aktiivseid pakkumisi siit.

Ambitsioonikas tootejuht, tule saa osa järgmise ükssarviku loomisest!

Veriff on ettevõte, mis aitab organisatsioonidel üle kogu maailma muuta internetisuhtlust turvalisemaks. Teiste hulgas on ettevõttesse uskunud ja investeerinud sellised suured tegijad nagu Ashton Kutcher, Taavet Hinrikus ja Paul Buchheit.

Kuna ettevõte kasvab meeletu kiirusega, vajatakse nüüd enda sekka suurepärast tootejuhti (Verification Core Product Manager), kes suudaks näha suuremat pilti, tahaks teha pidevalt tööd teenuse parendamise nimel ja oskaks panna kõik vajalikud Lego tükid omavahel kokku.

Kui sind on alati saatnud armastus arvude ja analüüsimise vastu ning ettevõtte ja klientide soovide ühildamine on see, mis südame kiiremini põksuma paneb, siis just Veriffis saadki selle kõigega igapäevaselt tegeleda. Ja mis kõige parem – sinu selja taga saab olema 40 rahvusest koosnev supervõimetega tiim, kellega kõik ideed ellu viia!

Suured asjad ootavad tegemist, seega vaata tööpakkumist kohe lähemalt siit.

Must vöö kommunikatsioonis? Baltikum ootab vallutamist!

Millal tellisid sina viimati Wolt’i abil toitu? Kui alles kaks aastat tagasi oli selline võimalus vaid neljas riigis ja kümnes Põhjamaa linnas, siis nüüdseks on laienetud ülehelikiirusel 23 riiki ja rohkem kui 160 linna.

Tänu suurele kasvule otsibki nüüd Wolt’i töökas meeskond enda sekka kogemustega kommunikatsioonijuhti, kellele usaldada põnevate lugude jutustamine kogu Baltikumis.

Kui strateegiline ja kriisikommunikatsioon, suhtekorraldus ja projektijuhtimine on sul käpas ning ka inglise keeles rääkimine ei valmista kübetki raskust, siis oled täpselt see, keda vaja.

Lisaks põnevale tööle pakub Wolt sulle väärilist töötasu ja võimalust haarata ka endale tükk aina suuremaks paisuvast ettevõttest.

Selle vinge väljakutse leiad siit.

QA spetsialist, saa mängimise eest palka!

Sulle meeldivad arvuti- ja videomängud ja oled neis kibe käsi? Tule siis kvaliteedispetsialistiks Foxium’i, mille siinsamas Tallinna stuudios valmivad mängud köidavad inimesi üle kogu maailma.

Sinu ülesanne on „lihtne“ – mängi terve päev, püüa tehnoloogia üle kavaldada ja hoolitse selle eest, et klientideni jõudev lõpptulemus oleks parimatest parim.

Selleks, et olla oma töös väga hea, peaks sul olema tagataskus varasem töökogemus testimises, loov mõtlemine ja võime keskenduda detailidele.

Lisaks põnevale tööle saad aga toredad kolleegid, mõnusad ühisüritused ja tohutult palju õppimisvõimalusi kauba peale.

Lähemalt saad hea pakkumise kohta uurida siit.

Kogemustega kliendihaldur, sukeldu pea ees start-up’i maailma

Oled ehk alati unistanud, et saaksid aidata kasvatada Eesti ühe edukaima start-up´i tuntust? Nüüd on Sul see võimalus!

Testlio on tänaseks aidanud parandada juba enam kui kahe miljardi inimese äppide kasutamise kogemust üle kogu maailma ja nende klientideks on näiteks sellised brändid nagu Microsoft, Hotels.com, NBA jpt. Kuid see on alles algus – eesmärk on pürgida veelgi kaugemale ja kõrgemale ning selle juures lähebki sinu abi tarvis.

Tule näita oma suurepäraseid oskusi ja aita kasvatada Testlio vinget kliendibaasi Eestis, Soomes ja kogu Baltikumis!

Oled väljakutseks valmis? Vaata kohe siia.

IT kasutajatoe spetsialist, lai tööpõld ootab!

Baltic Agro Machinery tegeleb põllutöömasinate ja -riistade, ehitus- ja metsatehnika ning varuosade müügiga. Selleks, et aga kõik riist- ja tarkvara alased küsimused saaksid vastatud, otsib ettevõte enda juurde uudishimulikku ja arengule suunatud IT kasutajatoe spetsialisti.

Oma tulevases töös saad palju nõustada, õpetada ja koolitada kolleege, analüüsida süsteemide tehnilist toimimist ning hoolitseda ka näiteks arvutite, telefonisüsteemide ja võrguseadmete hoolduse eest.

Tööta Tallinnas või Tartus, kodus või kontoris, õpi koolis või mitte – saad ise valida ja ettevõte toetab igati su soove.

Haara suurepärasest võimalusest kohe kinni ja vaata tööpakkumist siit.

Suhtlemisvõlur, tule pane ennast proovile!

ERPLY on kiirelt arenev rahvusvaheline tehnoloogiaettevõte, kus arendatakse veebipõhist majandustarkvara. Selleks, et saada veelgi paremaks, ootab meeskond enda juurde ühte väga tähtsat inimest – klienditoe spetsialisti.

Seega kui naudid suhtlemist ja erinevate väljakutsete lahendamist, saad suurepäraselt ennast selgeks tehtud nii eesti kui ka inglise keeles, siis tundub, et võiksid olla just see, keda otsitakse.

Samuti peaksid hästi arvutite ja Exceliga läbi saama ning loomulikult tundma ka üleüldiselt huvi IT-valdkonna vastu. 

Kui soovid anda oma panuse kiirelt kasvava Eesti tarkvaraettevõtte arengusse, siis just praegu on sul võimalus liituda ambitsioonika meeskonnaga.

Vaata tööpakkumine üle siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.