CVKeskus.ee

7 põnevat ametikohta, millele kandideerida just praegu

Foto: Shutterstock.

Taevas läheb järjest tihedamini pilve ning vaikselt saab läbi ka suvepuhkuste aeg. Kas tööle naasmine tekitab Sinus rõõmsat elevust või tunned, et oled oma ametikohal juba kõike näinud ja teinud? 

Kui Sind tõmbab uute väljakutsete poole, siis viska silm peale seitsmele põnevale värbamisprojektile, mis on CVKeskus.ee värbamisspetsialistidel hetkel käsil.

Tarkvaraarendaja, keda paeluvad keerukad ja nutikad IT-lahendused

Kas oled tegutsenud vähemalt neli aastat tarkvaraarendajana, valdad programmeerimiskeeli ning pürgid alati suurepäraste tulemuste poole? Kui tunned, et aeg on teha hüpe pisut keerukamate probleemide suunas, siis võiksid vaadata Tartu kesklinnas tegutseva Astro Baltics OÜ poole. 

Astro Baltics OÜ avab Sulle ukse majandustarkvara põnevasse maailma, kus Sinu ülesandeks saab tanklate juhtimissüsteemi Cloudis pilveplatvormi arendamine, NOOM majandustarkvara arendamine pilvelahenduste ja veebirakenduste suunal ning tegelemine agiilse full-stack-arendusega. 

Kui leiad end iga natukese aja tagant kaasa noogutamas, siis tea, et lisaks konkurentsivõimelisele töötasule ning paindlikule töökohale ja -ajale, pakub Astro Baltic OÜ Sulle ka väga häid arenguvõimalusi. Et vahepeal aga tööst veidi pead puhata, siis meeleolukad koosviibimised vahvate ja professionaalsete kolleegidega kuuluvad ka paketti.

Uuri pakkumise kohta rohkem siit »

Otsitakse õitsvat aeda armastavat laboranti Läänemaale

Põhjamaade juhtiv aiandusettevõte Kekkilä otsib oma laborisse kvaliteedijuht-laboranti. Tööpakkumine on eriti sobiv aiandushuvilisele spetsialistile, kes naudib elu maal, kuid soovib jätkata tööd õpitud erialal. Sobival kandidaadil võiks olla varasem töökogemus, kas keemiku või laborandina. 

Kui Sa pole veel päris kindel, kas pikemaajaline maal elamine on Sinu jaoks, siis saadki selle ära proovida! Töötajat vajatakse ametipostile kaheks aastaks, mis on täpselt paras aeg mõistmaks, kas Väike-Nõmmküla paneb Sind rahu ja vaikusega endasse lõplikult armuma või otsustad hoopis tulla tagasi linnakära keskele uusi võimalusi püüdma. Väike-Nõmmküla asub vaid mõnekümne kilomeetri kaugusel 2020. aasta kuurortlinnast, Haapsalust!

Laborandi ülesandeks on toodangu ja tooraine kvaliteedi kontrollimine, tootmisprotsessi jälgimine, töötervishoiu- ja tööohutuse alaste ülesannete täitmine ja kontrollimine ning aruandlus. 

Vaata rohkem infot siit »

Aita inimestel probleemivabalt loodust nautida

Kui armastad ühtviisi palju Eestimaa looduses matkata ja rinda pista tehniliste probleemidega, siis võib Riigimetsa Majandamise Keskuse süsteemiadministraatori ametikoht olla just Sulle. Sinu pärusmaaks jääb RMK serveripark, kus Sind ootavad andmeside- ja andmesalvestusvõrgud, virtualiseerimine, operatsiooni-, andmebaasi- ja grupitöösüsteemid, veebi- ja rakendusserverid ning pilveteenused. 

Kui tunned end IT-valdkonnas kui kala vees või nagu seen metsas, siis oled oodatud ühinema RMK meeskonnaga.

Rohkem infot kandideerimise kohta leiad siit » 

Hangi hindamatuid kogemusi ehitusvaldkonnas

Paljud juhtivad ehitusettevõtted ootavad oma meeskonda ehitusvaldkonna tipptegijaid. Vajatakse nii eelarvestajaid, objektijuhte, projektijuhte, elektriinsenere kui ka hankejuhte.

Kui ehitusplats on Sinu mängumaa, ei tasu kauem viivitada. Nüüd tuleb vaid hoolega läbi mõelda, kas Sinu tugevuseks on eelarvedokumentatsiooni ja hinnapakkumiste koostamine või meeldib Sulle ehitustegevuse korraldamine ja planeerimine. 

Tutvu tööpakkumistega:

Eelarvestaja (Nordlin Ehitus)

Ehituse projektijuht (Nordlin Ehitus)

Ehituse objektijuht (Nordlin Ehitus)

Elektriinsener-projekteerija (Module Tech)

Hankejuht-eelarvestaja (Tolira Ehitus)

Ehituse eelarvestaja (Fund Ehitus)

Hoia kätt meelelahutuse pulsil

Kvaliteedi tagamise spetsialisti oodatakse Enlabsi meeskonda avasüli. Rahvusvahelise firma Ülemiste kontoris tegutseb üle neljakümne toreda spetsialisti. Kui aga mõnel päeval tahaksid kirevast kontorielust pisut puhata, siis võid paindlikult tööd ka kodus teha.

Sinu ülesandeks Enlabsis jääb keerukate probleemide lahendamine, testiplaanide koostamine ja vigade leidmine. Kandidaadilt oodatakse kolmeaastast kogemust tarkvaratestijana. Sa võiksid tunda Pythonit ja veebitehnoloogiaid nagu HTML, HTTP, TCP, REST. Enlabsi kvaliteeditagamise spetsialist võiks olla kirglik töömurdja, keda huvitab hea lõpptulemus. 

Vaata siit, mida teha, et töökohale kandideerida » 

Ametiriiete põnev maailm otsib projektimüügijuhti

Kui müük ja turundus on Sinu lemmikteemad ning Sa tunned end kõige paremini klientide, tarnijate ja tootmisüksusega suheldes ning Sul on ette näidata töökogemus või eriharidus tekstiilialal, siis sobid Sa Norrison OÜ meeskonda kui valatult. 

Tulevasele projektimüügijuhile peaks meeldima iseseisvalt töötamine ning ta võiks tunda programmi CorelDraw. Töö on vaheldusrikas ning lisaks väärilisele tasule võib tulevast töötajat heade tulemuste korral oodata ka müügiboonus. 

Kui eelnev jutt pani Sinu kõrvad liikuma, siis loe edasi siit » 

Uus ja põnev võimalus ärikinnisvara haldamises

Rohkem kui 90 000 töötajaga maailma juhtivasse ärikinnisvaragruppi CBRE kuuluv CPB Facility Management otsib oma meeskonda tehnikajuhti, kes hoiaks kätt pulsil suure tootmis- ja kontorikompleksi haldamisel.

Töö näeb ette nii kinnisvara korrashoiu tagamist, hoonete ja tehnovõrkude hooldustegevuse korraldamist, aruandluse koostamist kui ka muudel tugiteenustel silma peal hoidmist.

CPB Facility Management otsib just Sind, kui Sa oled vähemalt 3 aastat töötanud mõnel kinnisvara haldamise ametikohal. Sobival kandidaadil on kõrgharidus tehnilises valdkonnas ja varasemad kogemused meeskonna juhtimises. Kui pingelised olukorrad ei ole Sinu jaoks probleem, sest Sul on piisavalt kannatust, siis võta väljakutse vastu!

Vaata lähemalt projektist siit »

Tutvu ka kõikide teiste CVKeskus.ee värbamisspetsialistide aktiivsete värbamisprojektidega siin »

Eesti suurima tööportaali CVKeskus.ee värbamismeeskonnas töötavad värbamisspetsialistid aitavad igapäevaselt Eesti tööandjatel leida tööturult sobivaid töötajaid.

Nad on asendamatuks partneriks firmadele, kes väärtustavad oma aega ja soovivad usaldada personaliotsingud värbamisvaldkonna ekspertidele. Kui vajad personaliotsingutel abi, siis heida pilk täiesti uuele värbamisteenusele „Ekspressvärbamine“ »

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.