CVKeskus.ee

Ära jää ilma: 3 olulist sammu, et oma unistuste töökohta mitte maha magada

Millal Sina viimati teadlikult parema töökoha nimel mõne sammu tegid? Päevast-päeva tööl käies unustame tihtipeale tööotsingud, et keskenduda igapäeva rutiinile – hommikul üles, tööle, trenni, koju, magama ja nii need päevad mööduvad. Aeg-ajalt tuleb end aga teadlikult mugavustsoonist välja lükata ja investeerida pisut aega, et luua iseendale uusi võimalusi.

Selleks, et mitte maha magada oma järgmist unistuste töökohta, tasub juba täna teha mõned targad valikud. Siin on kolm nõuannet, kuidas lihtsa vaevaga tööturul toimuval silm peal hoida.

Pane spetsialist enda eest tööd otsima

Kiire tööpakkumiste võrdlus näitab, et enamik tööandjaid avaldab tööpakkumise Eesti suurimas tööportaalis CVKeskus.ee. Töökuulutuste sirvimine nõuab aga pühendumist ja võib võtta terve tööpäeva ning seepärast on nutikas lõigata kasu automatiseerimisest.

Sobivad tööpakkumised jõuavad ise Sinuni, kui valid soovitud ametinimetuse, töö valdkonna ja asukoha ning seod tasuta teavituse oma e posti aadressiga.

Sinu personaalne otsinguspetsialist selekteerib automaatselt kriteeriumitele vastava info välja ning hoiab Sind soovitud tööpakkumistega kursis. Nõnda ei ole vaja kulutada aega ja vaeva sadade töökuulutuste seast meelepärasemate välja valimisele. Samas on kindel, et värskeimad tööpakkumised jõuavad alati kiiresti kohale ning saad oma CV saata tööandjale kasvõi varahommikul voodis lebades.

Mis ettevõttes Sa tegelikult töötada tahaksid?

Kindlasti oled Sinagi lugenud või kuulnud tuttavatelt tööandjatest, kes on uute trendide eestvedajad – mõned lennutavad oma töötajad mõneks kuuks Hispaaniasse, teised aga pakuvad tavapärase 8-tunnise tööpäeva asemel hoopis 6-tunnist tööpäeva. Tööandjate seas on alati olemas mõned organisatsioonid, mis tunduvad töötajaile teistest ihaldusväärsemad.

Kuidas olla alati kursis, kui mõnes ihaldusväärses ettevõttes hakatakse otsima lisajõudu? Kui huvi pakuvad vaid konkreetsete ettevõtete vabad töökohad, kulub marjaks ära automaatne tööandja teavitus, mille saad aktiveerida ettevõtte profiililt CVKeskus.ee tööportaalis. Kui see on sisse lülitatud, saad automaatselt teavituskirja, kui soovitud tööandja avaldab uue tööpakkumise.

Näiteks kui soovid kursis olla Telia Eesti tööpakkumistega saad teavituse aktiveerida siit.

Veel mõned otselingid ihaldusväärsete tööandjate profiilidele:

Tööandjate profiilid leiad lihtsa vaevaga üles otsingumootori abiga või aktiivsete tööandjate loetelust.

Et igapäevatoimetused vajavad tegemist, ei pruugi alati olla mahti pakkumistesse süveneda. Soovi korral saad lihtsasti huvipakkuvamad töökuulutused ka salvestada, klikates selleks tööpakkumisel oleval südame ikoonil. Kui tekib rahulikum hetk, saab need kiirelt üles leida ning soovi korral ametikohale kandideerida.

Rakendus, mis aitab unistuste töökohta püüda

Töökuulutuste sirvimiseks ei peagi enam arvuti käepärast olema, vaid piisab CVKeskus.ee nutitelefoni rakendusest. Oma unistuste töökohal võid silma peal hoida ka suusamäel, mere ääres või välisreisil viibides, kus ei ole soovi või võimalust igapäevaselt arvutit avada. Rakenduse leiad nii App Store’ist kui ka Google Playst.

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.