CVKeskus.ee

Suvele vastu koos uue vinge töökohaga? 5 ägedat tööpakkumist

Soovid minna suvele vastu koos uue vinge töökohaga? Väga hea, sest just nüüd on selleks parim aeg! Võrreldes eelmise aasta sama ajaga, on tööpakkumiste arv Eesti suurimas tööportaalis CVKeskus.ee praeguseks rohkem kui kahekordistunud (132%) ja ületab ka tervisekriisile eelnenud kuude taset. 

Valisime Sinu jaoks välja viis ägedat töökuulutust, mis pakuvad mitmekesiseid väljakutseid, et saaksid astuda järgmise sammu karjääriredelil ning viia oma unistused täide. 

Kui aga neist peaks veel väheks jääma, siis kõiki CVKeskus.ee värbamisspetsialistide aktiivseid projekte saad vaadata siit.

Mindworks Industries otsib arendajat

20-aastase kogemusega ettevõte Mindworks Industries otsib oma toredasse meeskonda full stack arendajat, kes asuks töötama välja äriklientidele suunatud rätseplahendusi. 

Selleks, et lõpptulemus oleks suurepärane, hakkad tegema koostööd nii arhitektide, arendajate, disainerite kui ka klientidega. 

Oled väga oodatud kandideerima, kui sul on vähemalt 2-aastane töökogemus sarnasel ametikohal, valdad C# programmeerimiskeelt, oled iseseisev, metoodiline ning suudad ka loovalt mõelda. 

Huvitavatest projektidest ei jää kunagi puudu ning lisaks igapäevasele põnevale tööle, ootab sind ka kokkuhoidev 15-liikmeline meeskond ja hubane kontor Tallinnas. Tööaeg on aga täpselt selline nagu sulle sobib. 

Vaata suurepärast pakkumist siit

Kus oled, võimekas pearaamatupidaja?

Ülemaailmne äriinfoga tegelev kontsern ootab Tallinna meeskonnaga liituma pearaamatupidajat.

Uues ametis asud usinalt koostama eelarveid ja aruandeid nii Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil. Sinu hallata saab olema kogu üldine raamatupidamine ning annad oma panuse ka ettevõtte arendustegevusse. 

Sobid ideaalselt sellele ametikohale, kui sul on vähemalt 5-aastane töökogemus raamatupidamises ja oled varemgi kogu ettevõtte raamatupidamise haldamisega kokku puutunud. 

Kuna sinu tulevased kolleegid soovivad sinuga igapäevaselt suhelda lisaks eesti keelele ka inglise keeles, siis peaksid tundma ennast mõnusalt mõlemat keelt rääkides. Töötada võid nii Tallinna südalinnas kui ka kodukontoris, valik on sinu. 

Uuri hea võimaluse kohta lähemalt siit

Hakkaja projektijuht, liitu mänguga! 

Foxium ootab enda meeskonnaga liituma energilist projektijuhti, kes võtaks oma õlule projektide ja erinevate arendusprojektide juhtimise. 

Just sina oled see, keda otsitakse, kui sul on väga hea inglise keel, oskus luua ja hoida häid suhteid kolleegide ja klientidega ning suurepärased kommunikatsiooni- ja probleemi lahendamise oskused.  

Sulle pakutakse konkurentsivõimelist töötasu, võimalust professionaalseks arenguks ja tööd kiirelt arenevas keskkonnas. 

Kui tundsid end kirjelduses ära, saad lugeda lähemalt siit

Maiuspala saksa keelt kõnelevale turundusassistendile

Kas kõneled hästi saksa keelt ja omad kogemust turundusvaldkonnas? Kui vastasid jah, siis oled just sina see, keda Tatkraft enda meeskonda praegu ootab.  

Uues ametis hakkad koostama saksakeelseid reklaamtekste, vastutad sotsiaalmeedia postituste eest ja suhtled saksa keelt kõnelevate klientidega. 

Lisaks saksa keele läheb sul vaja suurepärast inglise keele oskust, kogemust reklaamtekstide kirjutamisel ning head suhtlemisoskust. 

Kui arvad, et just sina sobiksid sellele ametikohale, siis vaata tööpakkumist siit

Ootame sind Otisesse, pearaamatupidaja!

Eesti Otis AS tegeleb liftide ja eskalaatorite tootmise, paigaldamise, hooldamise ja moderniseerimisega.

Sinu kui pearaamatupidaja tööks saab olema ettevõtte igapäevaste raamatupidamistoimingute teostamine, aruannete haldamine ning jälgimine, maksudeklaratsioonide õigeaegne esitamine, palgaarvestuse korraldamine ja muude raamatupidamise valdkonda kuuluvate ülesannete lahendamine.

Oled ideaalne kandidaat, kui sul on kõrgharidus raamatupidamises, ärijuhtimises, finantsis või sarnases valdkonnas, väga heal tasemel inglise ja eesti keele valdamine kõnes ja kirjas, analüütiline mõtlemine ning hea probleemide lahendamise oskus. 

Omalt poolt pakub ettevõte sulle stabiilset tööd, häid palgatingimusi ja kaasaegset töökeskkonda. Samuti ootab sind sõbralik kollektiiv ja võimalus ennast pidevalt tööalaselt koolitada.

Kui arvad, et see on midagi sulle, vaata pakkumist lähemalt siit

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.