CVKeskus.ee

Kuus suurepärast tööpakkumist, kuhu saad kohe kandideerida

Kevad on parim aeg värskendusteks ja uuendusteks. Seega, miks mitte võtta just nüüd ette ka järgmine samm karjääriteel! Või vähemasti uudistada, mida tööturul põnevat pakutakse – uudishimu pole ju ometi patt.

Sea end mugavalt sisse, võta CV ligi ja ole valmis kandideerima, sest toome sinuni kuus vinget tööpakkumist, mis võivad panna su kõrvad liikuma.

Kui aga neist peaks veel väheks jääma, siis kõiki CVKeskus.ee värbamisspetsialistide aktiivseid projekte saad vaadata siit.

Kus oled, teotahteline müügijuht?!

Tarkett on rohkem kui 130-aastase ajalooga rahvusvaheline liider innovaatiliste ja säästlike põranda- ja spordipindade lahenduse valdkonnas ning meil on sulle hea uudis – nende ambitsioonikas meeskond otsib täiendust.   

Kui igav töö on sulle 100% vastunäidustatud ja armastad vaheldusrikkust, pidevat autoga ringi vuramist ja uute inimestega tutvumist, siis see pakkumine on täpselt sulle.

Oleme kindlad, et sulle kui võimekale B2B müügitöö kogemusega eksperdile pole ükski eesmärk liiga suur või mägi liiga kõrge. Tule ja hakka siis neid koos Tarkett’i meeskonnaga liigutama!

Kliendid ootavad, kas oled valmis alustama? Tutvu suurepärase tööpakkumisega siit!

Uus väljakutse juba maailma näinud turundusjuhile

Kui tunned end koduselt digiturunduse virvarris, tead, kuidas edukalt toetada müügimeeskonda, sinu sulg lausa lippab rõõmust turundusmaterjale koostades ja mitme kodulehe haldamine on käkitegu, siis ADDINOL Lube Oil juba ootab sind enda juurde. 

Selleks, et kõigi mitmekesiste ülesannetega edukalt hakkama saada peaks sinu tööriistakastis leiduma ka väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus.  

Sinu suurepärase töö eest pakub ettevõte loomulikult konkurentsivõimelist tasu ning sinu tööpäevad mööduvad toredate kolleegide seltsis hubases Tartu kontoris. Võimalusi eneseteostuseks ja professionaalseks arenguks rahvusvahelises keskkonnas on samuti garanteeritud. 

Uuri hea võimaluse kohta lähemalt siit!

Arendaja, tule rätseplahendusi välja töötama

Mindworks Industries on juba üle 20 aasta loonud tarkvaralahendusi oma klientidele väga erinevatest ärivaldkondadest, alates kaubandusest kuni tootmiseni. Kas sinust võiks saada nende 16-s meeskonnaliige?

Ettevõte kannab sind lausa kätel, kui sul on 2-aastane arendaja kogemus, valdad C# programmeerimiskeelt ja sul on kogemus SPA rakendustega. 

Selleks, et saaksid oma tööd eriti mõnusalt teha, saad ise tööaja valida ning oled oodatud hubasesse Kalamajas asuvasse kontorisse. 

Oled käpp? Vaata tööpakkumist siit!

Maiuspala tehnikahuvilisele

Ülemaailmselt tegutsev ja kiirelt arenev ettevõte Tatkraft otsib enda ägedasse meeskonda 3D-printimise inseneri, kes vastutaks 3D-mudelite tehnilise dokumentatsiooni eest ja juhiks 3D-printeri operaatorite tööd. 

Oled iseseisev, terava silmaga, tugevate analüütiliste oskustega ja varemgi sarnase tööga kokku puutunud? Siis tundub, et võiksid sobida sellele töökohale nagu rusikas silmaauku. Ahjaa, töö juures saad sa ka oma inglise ja vene keele oskust soojas hoida. 

Lisaks igati põnevale väljakutsele, pakub ettevõte sulle ka head töötasu ja nende meeskonnaga liitudes oled edaspidi ümbritsetud tõeliste oma ala professionaalidega, kes teevad tööd südamega. 

Loe pakkumisest lähemalt ja anna endast kohe märku siit!

Tule tegelema ehituse ja hooldusega

Kaul Projekt OÜ pakub oma klientidele katlamajade terviklahendusi – projekteerimisest hoolduseni – ning otsib enda sekka asendamatut inimest, kellele usaldada katlamajade ehitus- ja hooldustööd.

Ettevõte võtab sind avasüli vastu, kui sul on varasem kogemus sarnasel ametikohal, teadmised elektrist või automaatikast, tehniline haridus, initsiatiivikus ja hea planeerimisoskus. Lisaks tuleb kasuks vene keele oskus suhtlustasandil. 

Selleks, et saaksid oma tööd suurepäraselt teha, saad enda käsutusse kõikvõimalikud ja vajalikud kvaliteetsed töövahendid, sulle pakutakse täiendkoolitusi ning meeskond on ka täitsa muhe. 

Vaata tööpakkumist kohe siit!

Põnev väljakutse arendusinsenerile

Soome tütarettevõte Nestor Cables Baltics OÜ on üks juhtivaid fiiberoptiliste kaablite tootjaid Skandinaavias ning orienteeritud eelkõige kasvule ja turuosa pidevale suurendamisele. Ja mis kõige parem – nende meeskonnas on ruumi uue inimese jaoks.

Kui oled väga hea tehnilise taibuga, soovid juhtida projekte ning hindad kõrgelt meeskonnatööd ja usaldusväärsust, siis on see pakkumine just täpselt sulle. 

Saad teostada ennast perspektiivikal erialal, pista rinda põnevate väljakutsetega ning pidevalt ennast arendada ja juurde õppida. 

Meeskond ootab sind – loe pakkumisest lähemalt siit!

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.