CVKeskus.ee

Mõtiskled töökoha vahetusest? 6 põnevat pakkumist, kuhu otsekohe kandideerida

Miks mitte alustada just nüüd ja praegu uuel töökohal uute väljakutsetega?Foto: Shutterstock

Septembrikuus kõik on uus! Tööturg on pulbitsemas ning pea 9000 vastajaga CVKeskus.ee ja Palgainfo Agentuuri poolt korraldatud tööturu-uuringu tulemustest selgus, et tervelt 78% töötajatest jälgib tööpakkumisi või otsib ise aktiivselt tööd.

Leidsime sullegi kuus vastupandamatut tööpakkumist – oled valmis? Kinnitame turvavööd ja viskame pilgu peale!

Backend insener, saa osa millegi täiesti uue loomisest

Mis võiks olla veel põnevam start-up’is töötamisest? Start-up start-up’i sees! Jah, sa lugesid õigesti: nimelt ootab Wolt enda ridadega liituma inseneri (Senior Kotlin Backend Engineer), kel on ühes teiste värskelt liitunud tiimikaaslastega võimalus saada osa Wolt Market teenuse arendamisest ja täiustamisest.

Kui Kotlin on sulle nagu teine emakeel ning orienteerud hästi ka Java ja Scala põnevas maailmas, siis on see pakkumine, millest pole, tõesõna, võimalik keelduda!

Tutvu töökuulutusega lähemalt siin.

Sotsiaalmeedia ekspert, tule vii turundus uuele tasemele!

Kui otsid uusi väljakutseid võimalusterohkes turundusmaailmas, siis siin on sulle üks tõeline maiuspala: Eesti suurim tööportaal CVKeskus.ee ootab oma meeskonnaga liituma kirglikku sotsiaalmeedia eksperti. 

Kui sinu hommikud algavad alati Facebook’i, Instagram’i ja LinkedIn’i scrollimisega, tead, kuidas haarata sotsiaalmeedias tähelepanu, oled julge ja loov ning oskad kirjutada kaasahaaravaid tekste, siis on see pakkumine täpselt sulle!

Kõlab ahvatlevalt? Tutvu tööpakkumisega lähemalt siin.

WordPressi veebimeister, pane oma oskused proovile!

Kui WordPress on sulle nagu teine kodu, kus iga koridor ja nurgatagune tuttav, siis Eestis loodud tarkvaraettevõte Erply just sinusugust inimest (WordPress Webmaster) endaga liituma ootabki! Oma supervõimed saab proovile panna front-end’i funktsioonide arendamisel ja uute võimaluste loomises. 

Oled kursis, mida tähendavad terminid PHP, SQL, HTML/CSS, LESS/SASS, sind kirjeldatakse kui suurepärast meeskonnamängijat, orienteeritud lahendustele ning oled tähelepanelik detailide suhtes? Kui jah, siis võib öelda, et sul on olemas pea kõik omadused, et sellele ametikohale kandideerida.

Loe töökuulutust lähemalt siit ja veendu ise!

Auditikonsultant, kas IT-valdkond paneb silma särama?

Kes ütles, et auditite tegemine peab olema üksluine ja igav? Mitte PricewaterhouseCoopers’is! Rahvusvahelise tiimiga on oodatud liituma IT-fookusega auditikonsultant, keda ootab mitmekülgne ja põnev töökoht maailma juhtivas audiitor- ja ärikonsultatsioonifirmas.

See töökoht on sinule loodud, kui IT-valdkonna käekäik paneb sul silma särama ning sooviksid selle arengusse päriselt oma panuse anda. Ühtlasi võib see olla stardipunktiks sinu pikale ja edukale karjäärile või vundamendiks ärimaailmas leiduvatele väljakutsetele. Kõlab ju nagu win-win?!

Vaata siia ja veendu, kas saad igasse kastikesse linnukese teha. Kui jah, siis ära kahtle ja kandideeri kohe!

Tarkvaraarendaja, ole osa tulevikust

Tahad aidata bussil rattad liikuma panna? Jah, seda sõna otseses mõttes: Auve Tech tiimiga on oodatud liituma säravate mõtetega tarkvaraarendaja (Software Developer), kes koos säravate kolleegidega just sedasama teebki.

Mootori asemel on sul uute võimaluste loomiseks ja arendamiseks kasutada Python või C++, samuti saad aktiivselt kaasa lüüa tarkvara arendamises, tiimiliikmete nõustamises ning töötada koos parimate oma valdkonna spetsialistidega, kellega võib koos kasvõi luurele minna.

Kui oled üdini aus ja pakatad positiivsusest, tee kindlasti proovi: sind ootab rõõmsameelne kollektiiv, kellega üheskoos innovatsioon uuele tasemele viia. 

Tundsid, et kõnetas? Uuri lähemalt tööpakkumist siit.

Infoturbe insener, sa oled tagaotsitav!

Kas oled hingelt maailmaparandaja ja soovid, et maailm võiks tänu sinu panusele muutuda turvalisemaks ja paremaks paigaks? Just sellise missiooniga inimene (Senior Information Security Engineer) on oodatud liituma Veriff’i kiirelt kasvava rahvusvahelise meeskonnaga, kes aitab ettevõtetel kohtuda usaldusväärsete ja ausate töötajatega. 

Kui oled varasemalt töötanud infoturbe valdkonnas või omad enam kui 5-aastast kogemust NOC spetsialistina, tead, kuidas Apple’i ökosüsteem töötab, oskad lugeda koodi ning tead oma valdkonnast veel nii mõndagi, mida me hetkel välja ei toonud, siis just sinusugust inimest Veriff enda ridadesse ootabki.

Veendu siin, et just sina oled tagasiotsitav.

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.