CVKeskus.ee

Seitse vinget töökohta, kuhu võiksid kohe kandideerida

2020. aasta on olnud vägagi tormiline ja nüüd oleks õige hetk võtta veidikeseks aeg maha ning mõelda rahulikult, mida teha, et järgmine aasta tuleks parem.

Uus aasta pole ju enam mägede taga ning miks mitte esitada endale mõni väljakutse, õppida juurde uus oskus või astuda sammuke edasi karjääriredelil?

Kui tunned, et oled praegusest töökohast kõikvõimalikud kogemused ja teadmised ammutanud, on aeg edasi liikuda. Tee esimene samm ja sirvi CVKeskus.ee värbamisosakonna põnevaid värbamisprojekte.

Keeled suhu ja Euroopasse!

Kliimaseadmete müügiga tegelev KliimaMarket, mis kuulub Zave Group’i, otsib oma meeskondadesse erinevate keelte oskajaid, et koos vallutada uusi turge.

Kui sinu oskuste pagasis on näiteks taani, rootsi või norra keel, siis siin on sinu võimalus aidata ettevõttel neis riikides turuliidriks tõusta.

Lisaks klientidega seotud tööprotsesside igapäevasele korraldamisele, klientide nõustamisele ja e-poe müügitulemuste kasvatamisele, saaksid panustada ka uute müügi- ja turundusstrateegiate väljatöötamisse.

Tegemist on vaieldamatult tõeliselt põneva ja vastutusrikka väljakutsega, mille eest pakutakse ka väga head töötasu.

Tekkis huvi? Missugust keelt valdad?

Olen rootsi keele oskaja.
Olen norra keele oskaja.
Olen taani keele oskaja.

Nullist sajani full-stack arendaja

EU-Supply otsib oma ridadesse kogenud full-stack arendajat, kes oleks valmis võtma ette kaardistamata alad ning looma täiesti uusi lahendusi, kasutades kõige uuemaid ja võimsamaid tehnoloogiaid ja tööriistu. 

Kui oled varem kasutanud erinevaid pilveplatvorme (näiteks AWS), continuous delivery ei ole Sulle võõras mõiste ning tunned siirast huvi uusimate võimaluste ja lahenduste vastu, sobid EU-Supply meeskonda nagu valatult.

Oleks hea, kui sinu oskuste pagasisse kuuluksid .Net Core, objektorienteeritud disain, JS raamistik, pilveplatvormid ja NoSQL tehnoloogiad. 

Kui sind tõukab töös tagant siiras soov teha nii, et kasutajal oleks päriselt käepärast parim võimalik lahendus ning Sa ei karda avaldada arvamust ega ole häbelik oma seisukohti põhjendades ja kaitstes, saad EU-Supplys hästi hakkama.

Vaata lähemalt siit.

RMK otsib oma meeskonda jurist-hankespetsialisti

Kui armastad ühtviisi palju Eestimaa loodust ja õigusteadust, siis võib Riigimetsa Majandamise Keskuse jurist-hankespetsialisti ametikoht olla just sulle.

Sinu pärusmaaks jääb riigihangete menetluste iseseisev ettevalmistamine ja läbiviimine, kolleegide nõustamine riigihangetes ning ka riigihangete andmete sisestamine riigihangete registrisse.

Kui tunned end õigusteaduses kui kala vees ja sul on olemas kogemusi ka riigihangetega, siis oled oodatud ühinema RMK meeskonnaga.

Rohkem infot võimalusest leiad siit.

Anna hoogu juurde kasvavale IT-ettevõttele

Üks Eesti tuntumatest IT tugiteenuste pakkujatest Datafox on kiirelt kasvamas ja otsib oma meeskonda IT tugiteenuste osakonna juhatajat, kellele usaldada inimeste ja protsesside efektiivne juhtimine

See on suurepärane võimalus kaasa lüüa kasvava IT-ettevõtte eduloos ja olla osa paindlikust ning dünaamilisest ettevõttest, kus uusi ideid ja lähenemisi hinnatakse kõrgelt.

IT tugiteenuste osakonna juhatajana oleks sinu peamisteks ülesanneteks tehnilise toe korraldamine, uute klientide on-boarding’u läbiviimine, lepingute haldamine, projektijuhtimine, meeskonna vajaduste kaardistamine, värbamine ja palju muud põnevat.

Tekkis huvi? Vaata kohe lähemalt siit.

Uued väljakutsed raamatupidajatele

Kas tunned, et sul on piisavalt kogemust raamatupidamises ja tahaksid oma oskustega midagi põnevat ette võtta? Hetkel leidub raamatupidajatele mitmeid ainulaadseid võimalusi

Kiiresti kasvav finants- ja ärinõustamise ettevõte Finsa otsib oma meeskonda raamatupidamise valdkonnajuhti, kellele usaldada klientide ja tiimiliikmete nõustamine keerukamate raamatupidamistoimingute lahendamisel.

Rootsi ühte suurimasse maaomanike kontserni Holmen kuuluv Holmen Mets AS otsib oma ridadesse raamatupidajat, kes võtaks üle igapäevase raamatupidamisarvestuse korraldamise ja teostamise.

Kogemustega raamatupidajat vajab ka Meditsiinigrupp AS, kes tegeleb Eestis meditsiinitehnika ja tarvikute müügiga.

Tooda sisu, mis viib tippu

Kui oskad ladusalt sõnu seada ja toota head sisu nii ajakirjanduslikus võtmes kui ka sotsiaalmeedias ning taipad kaasa rääkida ka e-kaubanduse müügi- ja turundustrendide teemal, oled väga oodatud Tatkrafti meeskonda. 

Tatkraft on üks Euroopa kaubandusettevõtete tippudest, mis tegeleb peamiselt kaasaegsete vannitoa sisustuselementide hulgimüügiga.

Väärib mainimist, et firma praegune edu on saavutatud suuresti tänu tipptasemel müügi- ja turundusmeeskonnale, mis nüüd uut liiget ootab. Tule ja aita kujundada rahvusvahelist identiteeti ning võida firmale oma tööga globaalset tuntust. 

Haara kinni võimalusest töötada rahvusvahelise kaliibriga ettevõttes, millel on igati konkurentsivõimeline palk, rohkelt arenguvõimalusi ning väga toetav meeskond. 

Rohkem infot võimaluse kohta leiad siit.

Projektijuht, kes viib ettevõtte Skandinaavia turgudele

100% Eesti kapitalil põhinev Scandinor OÜ soovib siseneda nii Soome kui ka Rootsi ja otsib selleks kogemustega projektijuhti.

Projektijuhina vastutad nii Soomes kui ka Rootsis ellu viidavate projektide eduka kulgemise ning õnnestumise eest.

Sinu töö saab olema põnev ja vaheldusrikas: koostad projektide plaane, tegeled materjalide ja transpordi planeerimise ning tellimisega, suhtled tellijatega, tegeled tööde üleandmisega ning toetad, juhid ja motiveerid igapäevaselt oma meeskonda.

Loe võimaluselt lähemalt siit.

Tutvu ka kõikide teiste CVKeskus.ee värbamisspetsialistide aktiivsete värbamisprojektidega siin.

Eesti suurima tööportaali CVKeskus.ee värbamismeeskonnas töötavad värbamisspetsialistid aitavad igapäevaselt Eesti tööandjatel leida tööturult sobivaid töötajaid.

Nad on asendamatuks partneriks firmadele, kes väärtustavad oma aega ja soovivad usaldada personaliotsingud värbamisvaldkonna ekspertidele. Kui vajad personaliotsingutel abi, siis heida pilk täiesti uuele värbamisteenusele „Ekspressvärbamine“.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.