Tule ja tee suuri asju Eesti vingeima tööportaali müügitiimis

Siin on Sinu võimalus saada tõeliseks tööturu taustajõuks, kelle abil hakkavad asjad ettevõtetes liikuma ja Eesti inimeste unistused täituma. Kui Sind motiveerib väljakutsete ületamisega kaasnev joovastus, siis oled oodatud CVKeskus.ee müügispetsialisti kohale. 

CVKeskus.ee on Eesti tööturgu suunanud ja mõjutanud juba 20 aastat. Nagu paljud suured asjad, sai ka see lugu alguse kahe koolivenna pisut hullumeelsest ja väga ambitsioonikast ideest, mille olulisuses ei kahtle tänasel päeval enam keegi.

Aastatega on CVKeskus.ee tööportaalist saanud ettevõte, millega on kokku puutunud kõik — kooliõpilastest suurfirmade juhtideni välja. Täna leidub siin pea kolm korda rohkem tööpakkumisi kui üheski teises tööportaalis ning ettevõte on auhinnatud Eesti edukaima personaliotsingu ettevõtte märgise ja koguni kolmekordselt gasellettevõtte tiitliga.

Meie lugu ei lähe aga edasi ilma inimesteta ning seetõttu olemegi praegu otsimas enda sekka veel üht erilist ja säravat müügitalenti.

Keda me soovime näha müügispetsialisti ametikohal? 

Otsime ambitsioonikat müügitalenti, kes on valmis võtma vastu ühe Eesti tööturu suurima väljakutse.

Sinu tööks on olla toeks ja suhelda igapäevaselt Eesti tööandjatega — nii ettevõtte juhtide kui ka personalijuhtide ja -spetsialistidega. Just Sina suunad neid õigete lahendusteni, mis aitavad tööandjatel leida oma meeskondadesse õiged kolleegid.

Iga CVKeskus.ee tööportaalis avaldatud tööpakkumine on jõudnud sinna tänu meie suurepärastele müügispetsialistidele.

Lisaks kogenud müügiinimestele on Sinu kõrval ka Eesti tippvärbajatest koosnev meeskond, kus töötavad värbamiseksperdid aitavad Sinu klientidel teostada personaliotsinguid.

Me soovime, et Sul juba on kaalukas pagas B2B (telefoni)müügis, ning eeldame, et võtad oma tööd sama suure kirega kui ralliäss, kes ei peatu ka suurimate väljakutsete ees ning võistleb viimase katseni. Oled ambitsioonikas ja unistad suurelt.

Sinust õhkub ka teotahet — õudusunenäoks on istuda nelja seina vahel ning pliiatsit närides aja tiksumist jälgida. Pead tundma, et Sinu sisemine energia on loodud mägesid nihutama ja iga võit süstib Sinusse veelgi suuremat motivatsiooni.

Loomulikult saab Sinu panus ka vastavalt tasustatud vägagi konkurentsivõimelise palgasüsteemiga, et nii mõnelgi hommikul saaksid kaaviari nautida.

Kas oled see, keda otsime?

Anna endast juba täna julgelt märku või küsi lisainfot meie värbamisspetsialistilt Eliisa Eprolt telefonil 5343 7097 või e-maili teel eliisa@cvkeskus.ee.

Oled valmis saama osaks vingest meeskonnast? Pane oma CV juba täna teele, kandideerides tööpakkumisel, mille leiad siit.

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.