CVKeskus.ee

Uus teenus: kuidas leida keerulisel ajal kiiresti häid töötajaid?

Kas vajad töökäsi, kuid endal on käed-jalad nii tegemist täis, et sobiva kandidaadi otsimiseks pole teps mitte aega? Või on mõni töötaja otsustanud ootamatult edasi liikuda ja seadnud seeläbi ohtu ettevõtte töö ning tulemused?

Kui nii, siis tuleb sulle appi Eesti edukaim personaliettevõte CVKeskus.ee koos oma uue ekspressvärbamise teenusega, kus tasumine toimub alles siis, kui sobivad kandidaadid on leitud.

Miks just CVKeskus.ee värbamiseksperdid?

Ettevõtte teevad edukaks inimesed, seepärast on ülioluline leida oma meeskonda töötajad, kes peavad organisatsiooni väärtuseid oluliseks ning on võimelised panustama ettevõtte arengusse.

Veelgi enam, ligi pooled (46%) tööandjatest on puutunud kokku olukorraga, kus tööle on värvatud ebasobiv töötaja. Tegemist on vaieldamatult kuluka olukorraga, kuna uue töötaja leidmiseks ja ka väljaõppeks on investeeritud palju aega ja raha.

Enamasti langetatakse vale värbamisotsus kas ajapuudusest või vähesest värbamiskogemusest tingituna ning hiljem selgubki, et töötajal pole vajalikke oskusi või ei ühti tema isikuomadused meeskonna väärtustega.

Selliste olukordade vältimiseks ja parimate töötajate leidmiseks tasub pöörduda Eesti värbamismaastiku ekspertide poole.

CVKeskus.ee värbamiseksperdid viivad aastas läbi tuhandeid tööintervjuusid ja on edukalt värvanud kõikides valdkondades — nad on komplekteerinud terveid meeskondi, värvanud nii IT- kui ka tööstusvaldkonna talente ja juhte ning toetanud paljusid ehituse, logistika ja paljude teiste valdkondade tööandjaid.

Lisaks võimaldab värbamiseksperdi kaasamine tööandjal keskenduda lahendamist vajavatele teemadele ja süveneda kirega oma töösse samal ajal, kui värbamisspetsialist viib läbi personaliotsinguid. Parim asi on aga see, et teenuse eest pole vaja tasuda ettemaksu ning tasumine toimub siis, kui sobilikud kandidaadid on leitud.

Kas sa ikka veel kahtled? Jah, arusaadav, sest inimeste värbamine ei tundu ju olevat keeruline — pane aga kuulutus üles, sõelu välja asjalikud kandidaadid, esita paar küsimust ja valitud ta ongi. Siiski, professionaalne ja tulemuslik töötaja otsing on töö- ja ajamahukas.

Siin on mõned asjad, mida värbamisspetsialist sinu eest ära teeb.

Korrektne tööpakkumine

Hea tööpakkumise koostamisel lähtub värbamisekspert olulistest nõuetest ning jälgib, et tekst annaks piisava info ametikoha kohta.

Oluline on doseerida töökohustusi ja pakutavaid hüvesid väga täpselt, sest vastasel korral võib tööle tulijale jääda mulje, et teda kutsutakse tööhobuseks või vastupidi, et töö asemel ootab teda lust ja lillepidu.

Töökuulutuse esiletõstmine

Ekspressvärbamist kasutades pole vaja tunda hirmu, et Sinu ettevõtte kuulutus sadade omataoliste sekka ära kaoks. CVKeskus.ee värbamisekspertidel on võimalused tõsta antud pakkumine konkureerivate töökuulutuste seast esile.

Kandideerimiskutsete edastamine

Kui kutsete saatmine võib ehk alguses tunduda vaid kiire nupuvajutusena, siis igaüks, kes on pidanud ametlikke e-kirju koostama, teab, kui oluline on seejuures täpsus ja korrektsus.

Kehv õigekiri, valesti kirjutatud nimi või kogemata segamini aetud intervjuu aeg annab töötajale märku, et tegu on ebaprofessionaalse ettevõttega ning töötaja võib hakata kaaluma hoopis konkurentide pakkumist.

Intervjuud kandidaatidega

Just tööintervjuul on võimalik saada kandidaadi kohta parem ülevaade ja isiklikum tunnetus. CVKeskus.ee värbamiseksperdid kohtuvad igapäevaselt erinevate kandidaatidega ja seetõttu teavad täpselt, milliseid küsimusi küsida ja mida kandidaadi vastustest otsida.

Ekspressvärbamise käigus toimuvad töövestlused aitavad teha kiiresti selgeks tööpakkumise vastu huvi avaldanud inimese oskused, kogemused ja isikuomadused.

Tagasiside saatmine

Heas usus saadetud elulookirjeldus ja motivatsioonikiri, millele järgneb vaid igavene vaikus, tekitab kandidaadis pettumuse ja tõrke teie ettevõtte suhtes.

Värbamiseksperdid teavad, kui oluline on hoida ettevõtte mainet ning anda tagasisidet kõigile CV saatnud inimestele. Tasub pidada meeles, et tänane ebasobiv kandidaat võib olla homne tipptalent.

Lõppvaliku langetate ise

Ekspressvärbamise teenuse käigus riisuvad värbamiseksperdid justkui koore piimalt ning Sinu lauale jõuavad vaid parimatest parimate CV-d koos kokkuvõtetega intervjuudest, et langetada sobiv valik, kogu muu töö jääb ära. Kokku kestab värbamisteenus 3 kuni 5 nädalat.

Teenuse kohta lisainformatsiooni saamiseks võta julgelt ühendust e-maili hr@cvkeskus.ee või telefoni teel +372 699 7681.

Teenusega saab lähemalt tutvuda siit.

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.