CVKeskus.ee

Viis lahedat tööpakkumist, kuhu kandideerida nüüd ja praegu

Kas otsid uut suunda enda karjääriteel ning oled valmis võtma vastu uusi väljakutseid? Väga hea, sest just praegu on selleks parim aeg! Tööpakkumiste arv on viimastel kuudel jõuliselt kasvanud ning Eesti suurimas tööportaalis CVKeskus.ee avaldatakse nädalas pea 40% rohkem tööpakkumisi kui aasta alguses.

Toome sinuni viis lahedat töökuulutust, mis pakuvad huvitavaid ja mitmekesiseid väljakutseid, et saaksid julgelt astuda järgmise sammu karjääriredelil. 

Kui aga neist peaks veel väheks jääma, siis kõiki CVKeskus.ee värbamisspetsialistide aktiivseid projekte saad vaadata siit.

Ootame sind, QA insener!

Enlabs ootab oma arenevasse tiimi QA inseneri, kellel nupp nokib ja kes sööb põnevaid väljakutseid lõunaks. 

Sinu ülesanneteks saab olema automatiseeritud testide opereerimine ja arendamine, tegeleda testikavadega ning jälgida testi tulemuste täitmist. 

Liitudes meeskonnaga saad osa kasvavast ja müügile suunatud ettevõttest, kaasahaaravast keskkonnast koos ägedate kolleegidega ning paindlikud töötunnid ja kaugtöö võimalused on iseenesestmõistetavad. 

Kui arvad, et see on midagi sulle, vaata pakkumist lähemalt siit

Mapon otsib energilist müügispetsialisti

Mapon Estonia OÜ on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub kergesti kasutatavaid mitmeotstarbelisi GPS-jälgimise ja transpordipargi halduse lahendusi nii ettevõtjatele kui eraisikutele. 

Ettevõte ootab enda meeskonnaga liituma müügispetsialisti, kes teaks kõige paremaid müüginippe; hoiaks olemasolevaid kliente, mõeldes nendega kaasa ning pakkudes parimaid lahendusi. Samuti tuleks edukalt toime müügijärgse kliendihaldusega.

Oled ideaalne kandidaat, kui sul on eelnev kogemus B2B müügis, hea eesti, inglise ja vene keele oskus ning B-kategooria juhiload. 

Sulle pakutakse võimalust saada osa rahvusvahelisest meeskonnast, töötada paindliku graafiku alusel ning palka vastavalt müügitulemustele. 

Uuri hea võimaluse kohta lähemalt siit

Hea väljakutse fassaaditööde projektijuhile

Scandinor otsib oma laienevasse meeskonda fassaaditööde projektijuhti. Selles ametis hakkad vastutama Soomes elluviidavate projektide õnnestumise eest. 

Sinu töö saab olema vaheldusrikas: asud koostama projektide plaane, tegeled materjali ja transpordi korraldamise ning tellimisega ja saad palju suhelda. 

Sellel ametikohal oodatakse sinult eelnevat töökogemust objekti- või projektijuhina; väga head eesti, soome ja inglise keele oskust; iseseisvust, algatusvõimet ning suurepärast suhtlemisoskust. 

Scandinori meeskonnaga liitudes saad osa edukast ettevõttest, mis on tõestanud end nii Eesti kui ka Soome turgudel. Sind asub toetama spetsialistidest koosnev tootmisüksus ning lisaks pakub ettevõte sulle elamispinda ja hüvitab kõik transpordikulud. Kõlab ju hästi?!

Vaata suurepärast pakkumist siit

Tootmise eelarvestaja, see on sinule! 

Autotööstusele juhtmeköidiseid tootev rahvusvaheline PKC Grupp ootab oma meeskonda täpset ja kannatlikku tootmise eelarvestajat. 

Sinu tööülesanneteks saab muuhulgas olema kliendi jooniste alusel toote maksumuse ja materjali kulu arvestamine ja COP ning ERP süsteemi igapäevane kasutamine ning muudatuste sisseviimine. 

Sinult oodatakse heal tasemel inglise keele valdamist, tehniliste jooniste lugemise oskust ning tehnilist taiplikkust ja analüütilist mõtlemist. 

Liitudes PKC Grupiga saad osa huvitavast tööst rahvusvahelises keskkonnas, sulle pakutakse arenemis- ja koolitusvõimalusi ning põhjalikku sisseelamiskoolitust erinevates tootmisüksustes. Lisaks saad töötada üliägedas Ülemiste linnakus!

Kui tundsid end kirjelduses ära, saad lugeda lähemalt siit

Maiuspala pealehakkamist täis müügispetsialistile

BK Eesti otsib oma Tallinna meeskonda video-, valve- ja tulekahjusignalisatsiooni hulgimüügiga tegelevat müügispetsialisti. 

Sinu ülesanneteks saab olema toodete müük BK Eesti Tallinna müügiesinduses, klientide professionaalne nõustamine ja teenindamine ning pakkumiste koostamine. 

Selleks, et ametikohal edukalt toime tulla, läheb sul vaja varasemat kokkupuudet turva- ja valvesüsteemide või muu tehnilise alaga, kogemust müügitöös ning rohkelt pealehakkamist ja aktiivsust. 

Sind ootab tulemustele orienteeritud töökoht Tallinnas, huvitavad väljakutsed kiirelt kasvavas ettevõttes ning erinevad karjääri- ja arenguvõimalused. 

Kui arvad, et just sina sobiksid sellele ametikohale, siis vaata tööpakkumist siit

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.