CVKeskus.ee

Viis põnevat töökohta, kuhu saad kandideerida juba täna

Uus aasta ei ole enam kaugel ning miks mitte esitada endale mõni väljakutse, õppida juurde uus oskus või astuda sammuke edasi karjääriredelil?

Tööpakkumistel tasub silma peal hoida ka siis, kui oled püsiva töö peal ja ei tunne otsest vajadust ametivahetuseks. Erinevate pakkumistega kursis olemine annab ülevaate tööturul toimuvast ja aitab ka enda võimalusi paremini kaardistada.

CVKeskus.ee värbamisspetsialistid tegelevad pidevalt tööandjatele sobivate töötajate otsingutega ja taas on ilmunud viis põnevat töökohta, millel tasub silm peale heita.

Amet, mis ühendab kudumise ja programmeerimise

Programmeerimine ja rõivaste kudumine ei tundu just kõige loogilisemad paarilised, kuid tänapäeval on infotehnoloogia seotud pea kõikide eluvaldkondadega ja seda ilmestab hästi Norrisson OÜ tööpakkumine.

Nimelt otsib Eesti juhtiv moe-, ameti-, reklaamkudumite ja koolivormide arendaja ning tootja oma meeskonda kudumisseadmete programmeerijat, kes hakkaks koostama töökäske.

Varasema kogemuse puudumise pärast ei ole vaja muret tunda – programmeerijalt kudumisoskust ei oodata ja ka programmi kasutamine õpetatakse selgeks kohapeal.

Oluline on aga varasem kogemus seadistaja või programmeerijana ning kunstiline, ent matemaatiline mõtlemine.

Viska pilk tööpakkumisele peale siit!

Juhtiv meditsiiniseadmete tootja otsib kliendihaldurit

Kui saad suurepäraselt läbi inimestega ja tead, kuidas suhteid luua ja hoida ning huvitud ka meditsiinist, siis võib see tööpakkumine olla just sulle.

Meditsiiniseadmete tootmises ja tervishoiu valdkonnas IT-lahenduste loomises üks turu vaieldamatuid liidreid Siemens Healthcare otsib uut kliendihaldurit, kes suudab luua ja viia ellu turundusstrateegiaid, püsida kursis valdkonna arengute ja konkurentide tegevusega ning keda paelub tervishoiuvaldkond.

Kasuks tuleb varasem kogemus tervishoiuvaldkonnas ja head läbirääkimisoskused, samuti võimekus ja soov reisida tööasjus nii Eestis kui ka välismaal.

Kui see jutt sind kõnetas, siis loe juba lähemalt tööpakkumise kohta siit!

Iga nutitelefon ei pea uus olema

Ringmajandus ja keskkonnateadlikkus muutuvad üha olulisemaks, kuna järjest enam inimesi ja ettevõtteid saavad aru, et maailma ressursid ei ole lõputud. Telefonitootjad toovad iga aasta turule uued mudelid, et inimesed oma olemasolevaid seadmeid uute vastu välja vahetada saaksid.

Soome ettevõte Swappie on võtnud südameasjaks aga hoopis olemasolevatele seadmetele uus elu anda. Swappie ostab kokku kasutatud nutitelefone, teeb nad justkui uueks ja müüb siis juba järgmistele kasutajatele edasi. Ja selle arvelt hoitakse kokku uute seadmete ringlusesse jõudmist.

Ettevõte otsibki oma ridadesse tootmistöötajaid, kes tegeleksid nutitelefonidele diagnostika tegemise, testimise ja remondi ning klientide tellimuste töötlemisega. Eelduseks on õppimishimu, inglise keele oskus suhtlustasandil ja huvi tehnoloogia vastu.

Omalt poolt pakub firma väljaõpet ja ametialaseid koolitusi, hulgaliselt boonuseid ja võimalusi arenguks karjääriredelil.

Tutvu põneva võimalusega lähemalt siit!

Tahad viia Eesti kvaliteeti välismaa turgudele?

Paljud Eesti ettevõtted tahavad ühel hetkel jõuda välisturule, et oma tooteid või teenuseid veelgi rohkematele klientidele pakkuda.

Selleks, et rahvusvahelisel turul tegutseda, tuleb aga laveerida erinevate keelte, kultuuride ja turgude vahel ning mõistagi teha potentsiaalsetele klientidele ja partneritele selgeks, miks tasub just sinu ettevõttega äri ajada.

Just selliste väljakutsete täitmiseks otsib Afterone OÜ ekspordi müügijuhti, kes aitaks firmal luua rahvusvahelist kliendibaasi ja laieneda Skandinaavia, Baltimaade ning Kesk-Euroopa turgudele.

Eesti väikeettevõte Afterone OÜ on tegutsenud juba üle 15 aasta CNC freesimise ja -treimise alal, spetsialiseerudes eriti kõrge kvaliteedinõudega detailide valmistamisele.

Kui B2B eksport ja ainult kõige kõrgem kvaliteet on sinu jaoks iseenesestmõistetavad, siis võib Afterone olla just sinu järgmine tööandja.

Loe töökuulutuse kohta lähemalt siit!

Maailma suurim termopuidu tootja otsib tehnikajuhti

Thermory AS on tänaseks saavutanud maailma suurima termopuidu ja saunamaterjalide väärindaja maine ning nüüd otsib firma oma meeskonda uut tehnikajuhti.

Tehnikajuhi tööülesanded on üpris selged: seadmete diagnostika, remondi ja hoolduse korraldamine, meeskonna juhtimine ja tellimuste käsitlemine.

Thermory pakub 2018. aastal Aasta Eksportööri tiitli pälvinud ettevõttena võimalust töötada tõeliselt suure kliendibaasi ja meeskonnaga ettevõttes, kus ei tule väljakutsetest puudust.

Kui tehniline taip, hea analüüsivõime ja enda ning teiste tegevuste juhtimine on just sind iseloomustavad märksõnad, siis tasub pakkumise kohta lähemalt lugeda juba siit!

Kui Sinagi tunned, et oled praegusest töökohast kõikvõimalikud kogemused ja teadmised ammutanud, on aeg edasi liikuda. Vaata ka kõiki teisi CVKeskus.ee värbamisosakonna põnevaid värbamisprojekte.

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.