LHV blogi

Ära oota: tervisemurede lahendamise edasi lükkamine võib kergitada hinnasilti

Palga laekumisel keskendutakse harilikult igapäevastele väljaminekutele – arved, toit, transport, riided – ja alles siis jõuab järg terviseteemadeni, näiteks hambaarsti külastuseni.

Tervisega seonduvad väljaminekud võivad olla kallid ravimid, hambaravi (näiteks breketid) või isegi silmade laseroperatsioon. Tasub mõelda sellele, palju sinu tervis sulle väärt on?

Põhjuseks selliste kulutuste edasilükkamisele on muidugi lihtne: suurte summade korraga välja käimine ei ole lihtne ning arved vajavad maksmist ja elu elamist. Kuid ühel hetkel, mõned kuud, aastad hiljem, võib minevikus tegemata jäänud väljaminek tagantjärele kätte hakata maksma. Ja tagantjärele tervise eest hoolitsemine on enamasti juba tublisti kallim kui õigel ajal sellesse investeerimine.

Näiteks hammaste puhul on olulise tähtsusega õigel ajal breketite või klambrite paigaldamine, kuna vanemaks saades ei pruugi enam samasugusest lahendusest kasu olla ning edasised variandid on juba tunduvalt kallimad.

Samuti tasub mõelda sellele, kui palju paremini mõni ilu- või terviseprotseduur sind tundma paneks? Ehk vajad parema unekvaliteedi jaoks nina korrigeerimist või ebaõnnestunud asukohaga sünnimärgi eemaldamist, kuid ei taha või saa selle eest kohe suurt summat välja käia?

Seepärast pakub LHV klientidele tervise- ja ilulaenu, mis ongi mõeldud igasugusteks tervisega seonduvateks väljaminekuteks: operatsioonid, ravimid, suuremad ilu- ja tervisetooteid või esteetiline kirurgia.

Laen annab inimesele võimaluse oma väljaminekuid hajutada, et korraga ei peaks näiteks hammaste korda tegemise eest tuhandeid eurosid välja käima, vaid saaks maksed pikema perioodi peale hajutada.

Tagatiseta tervise- ja ilulaenu pakub LHV summas 200–10 000 eurot ning aprillis terviselaenu võttes tuleks tagasimaksetega alles juunis alustada. Samuti on võimalik laenu ilma tasuta ennetähtaegselt tagastada, kui selleks peaks võimalus tekkima.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses