LHV blogi

Eesti noored on Sweatcoini terviseäpi üles leidnud ja tööle pannud

Sweatcoiniga on maailmas kokku loetud juba 2 693 812 798 301 sammu.

Juba natuke rohkem kui kuus nädalat on Eesti noored saanud kasutada terviseäppi Sweatcoin. Tõsi, õues liikumisega koguvad samme ka teised, kuid kui LHV esimesena Eestis oma pakkumisega Sweatcoini veebipoodi tuli, keskendus see just noortele. Noortepanga pakkumine lubab kõigile LHV Noortekaardi omanikele, kes on õues liikumisega kogunud 50 sweatcoini maksta 5 eurot Noortekaardi pangakontole.

Lisaks loosis LHV kõigi nende vahel, kes Noortepanga ja Sweatcoini pakkumist kasutasid, välja ühe võitja, kes saab kingiks Apple Watchi. Oma sammude eest sai niisiis Veroonika Zabornikova. Palju õnne!

Tervislik eluviis saab järjest rohkem tähelepanu

Tervisliku eluviisi edendamine ning liikumisharjumuste juurutamine pälvivad meediapildis üha suuremat tähelepanu. LHV otsustas samuti investeerida noorte liikumisharjumuste kujundamisse ning seepärast tuldigi koos Sweatcoiniga välja võimalusega, kuidas noored saavad õues tehtud jalutuskäigud ja jooksusammud rahaks vahetada. See teeb liikumise huvitavamaks ja atraktiivseks.

LHV Noortepanga ning Sweatcoini kampaaniat aitas tutvustada spordientusiast Liis Velsker. “See koostöö muutis mu elustiili veel paremaks! Kui ma alguses kõndisin lihtsalt hommikuti või õhtuti oma tiirukesi, siis tänu Sweatcoinile hakkasin teadlikult ka autot koju jätma. Aina rohkem noori vaevlevad ülekaaluga ja selline väike asi nagu jalutamine leevendaks seda olukorda oluliselt. Innustagem üksteist rohkem liikuma!“ rääkis Velsker.

LHV Noortepanga projektijuhi Liis Lepiku sõnul on kampaania populaarsus olnud positiivne üllatus „Novembri alguses lootsime, et suudame vähemalt mõne noore rohkem õues liikuma panna. Tänaseks on LHV pakkumise kaudu noored kamba peale kokku kõndinud üle 32 miljoni sammu. See on peaaegu 26 000 kilomeetrit ehk teatejooksuga oleksime jõudnud juba teisele poole Maakera,“ rääkis Liis Lepik. „Teeme Sweatcoiniga ka edaspidi koostööd, sest nii õnnestub meil samm sammu haaval panustada paremasse ja tervemasse Eestisse,“ kommenteeris LHV Noortepanga projektijuht.

Tänaseks on oma pakkumise Sweatcoini äpikeskkonda lisanud ka MyFiteness.

Laadi alla Sweatcoini äpp AppStore’st või Google Playst. Vaata lähemalt siit.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.