LHV blogi

Jäta paber minevikku: kuidas e-arved su elu lihtsamaks saavad muuta?

Paberkandjale prinditud arvetega tegelemine võib aeg-ajalt tekitada korralikku peavalu. Selleks tarbeks on tänapäeval loodud hulga lihtsamaid lahendusi, millest ükski pole mõnusam, kui võimalus tellida internetipanka e-arveid.

E-arve on internetipanka saadetav elektrooniline arve, mida on võimalik tellida teenust osutavalt ettevõttelt. Lisaks koostab LHV internetipank tellitud e-arve alusel eeltäidetud maksekorralduse, mida saab omakorda mugavalt veebipangas maksta.

Kuidas e-arve lepingu sõlmimine käib?

E-arve ja e-arve püsimakse lepinguid on kõige mugavam sõlmida internetipangas. Selleks tuleb avalehelt valida Igapäevapangandus –> E-arved –> Telli uus. Kohe arve tasumisel on võimalik sõlmida ka püsimakseleping, mis hakkab kehtima järgmisest sissetulevast arvest.

E-arvete lepinguid saad internetipangas täiesti vabal soovil lõpetada. LHV-s e-arvete või nende püsimaksete lepingu sõlmimine on täiesti tasuta.

E-arve teenust võib tahtmise enda jaoks veel ühe sammu võrra mugavamaks muuta sõlmides e-arve püsimakse lepingu. Sedasi ei pea sa regulaarseid makseid iga kord ise kinnitama, kõik tehakse sinu eest ära. Seega ei pea enam muretsema, kas kõik arved on ikka õigeks ajaks tasutud, samuti säästad loodust, kui sulle arve saatmiseks ei pea kulutama paberit.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.