LHV blogi

Kas pangakaardi reisikindlustusest on ka kasu? Kuldkaardi omanikud on rahul

Reisile minnes ei pea alati eraldi reisikindlustuse peale mõtlema, kuna meelerahu võimalike ootamatuste korral võib pakkuda ka pangakaart. Näiteks LHV Au-klientidele mõeldud Kuldkaardiga käib kaasas laia kaitsega reisikindlustus.

Muidugi loodame, et reisid sujuvad tõrgeteta ja murede asemel kaasnevad reisimisega ikka positiivsed emotsioonid, kuid kahjuks võib ka õnnetusi ette tulla. Kindlustuskaitsega LHV pangakaardi omanikel on tänavu juhtunud enam kui 600 kahjujuhtumit, mille puhul kindlustuse poole pöördutud.

LHV Kuldkaart vahendab heade tingimustega ja laia reisikindlustust If Kindlustuse poolt. Kindlustusega on kaetud näiteks meditsiiniabi, pagasikahju, reisi ärajäämine ja katkemine ning väljasõidule hilinemine, aga ka rendiauto omavastutus.

LHV kaarditoodete tootejuhi Ingvar Kassuki sõnul on kindlustussummad, millega kaardiomanikud arvestada võivad korralikud: näiteks kuni 300 000 eurot meditsiiniliste juhtumite puhul, 100 000 vastutuskindlustust või kuni 2000 eurot reisi ärajäämise korral. „Kuldkaardi reisikindlustuse teiste tugevuste puhul saab välja tuua seda, et klassikalistele reisikindlustuse kaitsetele, nagu meditsiiniline abi, pagasi kaotuse või reisitõrke puhul, ei rakendata omavastutust. Kuldkaart pakub ka rendiauto omavastutuse kaitset, mis muudab reisimise muretumaks. Muidu on tegemist hea reisikindlustusega, nagu Ifi puhul ikka,“ tutvustas Kassuk.

Kuldkaardi reisikindlustus kehtib kogu maailmas kuni 90 päeva kestvatele reisidele. Kindlustussummad kehtivad iga kindlustatu ja iga kindlustusjuhtumi kohta eraldi. Reisikindlustus nii era- kui ärireisidele kehtib aktiivse Kuldkaardi olemasolul. Rendiauto omavastutuse kaitse kehtib juhul, kui autorendi eest on tasutud 100% ulatuses Kuldkaardiga. Vaata kindlustuskatet lähemalt.

Uus partner tõstis kvaliteeti

Kui alguses oli LHV Kuldkaardi reisikindlustuse pakkumisel partneriks kindlustusselts AIG Europe, siis eelmisel aastal vahetas LHV partneri välja If Kindlustuse vastu. Selle muutuse eesmärk oli klientide jaoks parandada asjaajamise kvaliteeti ja kliendikogemust. Nagu statistika viitab, on rahulolu reisikindlustusega tõusnud. Ingvar Kassuki sõnul on eestlased harjunud kodumaise kindlustusseltsiga asju ajama ja Ifi tasemega on LHV kliendid valdavalt väga rahul.

„Klientidele meeldib, kui probleemide korral saab lahenduse kiiresti. If on lahendanud 80% meie kaardiklientide juhtumitest ühe nädala jooksul, 70% koguni kolme päeva jooksul. Kliendid on If Kindlustuse puhul oma tagasisides toonud esile eelkõige kiiret ja professionaalset käsitlust, probleemideta asjaajamist ning hoolivat suhtlust,“ lisas Kassuk. „Asjaajamise muudab eriti kiireks lihtne teavitamine, koguni 99,9% kõikidest kahjuteadetest saadetakse Ifile digitaalselt.“

Kuldkaardi kindlustuse tugi Ifi poolt on ööpäevaringne. Selleks, et ka kõige keerulisemate ja raskemate välismaal toimunud õnnetuste puhul pakkuda parimat abi on If Kindlustusel koostöö Falck TravelCare’ga.

Lisaks reisikindlustusele on kindlustatud ka LHV Kuldkaardiga sooritatud ostud. If Kindlustus pakub reisikindlustust ja ostukindlustust ka LHV Platinum pangakaartidele.

Loe lähemalt LHV Au-kliendi hüvede kohta.

LHV blogi, kus räägitakse majandusest ja investeerimisest panga pilgu läbi.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.