LHV blogi

Kuidas 6 euro eest kuus Balti börside suurimaks teadmameheks saada?

Börsil investeerimisega alustamine tundub paljude inimeste jaoks liialt keeruline. Tuleb tunda erinevate firmade käekäiku, jälgida pidevalt prognoose ning hinnakõikumisi ja isegi siis ei ole tootlus ja kasum garanteeritud.

Enamasti võiks investeerimiseks viia end kurssi vähemalt ettevõtte majandusaasta aruande ja prognoosidega ning olla teadlik ettevõtte ajaloost. See kõik võtab aga aega, mis omakorda lükkab edasi seda hetke, mil sa lõpuks mõne aktsia päriselt ostetud saad.

Kuid on olemas teenus, mis seda kõike sinu eest ära teeb. Kuue euro eest kuus on võimalik kasutada teenust LHV Balti analüüsid, mille puhul LHV panga analüütikud sinu eest suure töö ära teevad ja ütlevad hinnasigi ja seda, mida on mõtet osta või müüa. “See on teenus, millega LHV analüütikud annavad ülevaate Balti börsi ettevõtete käekäigust,” selgitas LHV maaklertegevuse juht Sander Pikkel.

Balti analüüsid – kasulik nii alustavale kui ka kogenud investorile

Igal hommikul tuuakse Balti analüüsikeskkonna kasutajateni olulisemad majandusuudised. Lisaks koostavad analüütikud kõikide Balti olulisemate börsiettevõtete kohta põhjalikud analüüsid ning kiirülevaated nende ettevõtete tegevusest.

Samuti saavad kasutajad ligipääsu LHV analüütikute prognoosidele ja leiavad lihtsasti ühest kohast ka ettevõtete majandusaasta aruanded. Kas pole mugav, kui sinu eest juba osa tööd ära tehakse?

Balti analüüsikeskkond on hea võimalus omas tempos börsi trende ja muutusi jälgida ning mõista, mille põhjal investorid oma otsuseid langetavad. Kas alati tasub osta, kui aktsia hind kukub? Mille põhjal määratakse aktsia “tegelik väärtus” ehk see, mis investorite arvates aktsia reaalselt väärt on?

Pikkeli sõnul on LHV Balti analüüside teenus sobiv nii alustavale kui ka juba kogenenud investorile. “Alustaja jaoks on see hea õppematerjal, mille alusel ettevõtte õiglast väärtust leitakse ning edasijõudnud investor saab oma analüüse LHV analüütikute tööga võrrelda.”

Kõikide analüüside juures on selgitatud, millise analüüsimudeli põhjal need koostatud on. Kuid Balti analüüsid ei piirdu ainult andmete ja analüüsideta – LHV analüütikud annavad kasutajatele konkreetseid soovitusi selle kohta, kas mõne ettevõtte aktsiaid tasub vastavalt analüüsidele ja LHV investeerimispoliitikale osta, müüa või lihtsalt jälgida.

Märksõnad: , , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses