LHV blogi

LHV kodulaenuga saad eluaseme soetada 100% kontaktivabalt

Foto: Shutterstock.

Kodulaenu taotlemine LHV-s on nüüd veelgi mugavam ja kiirem, sest kogu laenuprotsessi alates taotluse esitamisest kuni notaritoiminguteni saab läbi viia digitaalselt ja kontaktivabalt.

Kui kodulaenu taotlemine ja lepingute allkirjastamine oli LHV-s ka varem digitaalne, siis eelmisest nädalast on võimalik ka notariaalne kaugtõestus videokõne kaudu.

LHV eraisikute finantseerimise osakonna juhi Catlin Vatseli sõnul on kogu protsess LHV-le omaselt väga kiire ja lihtne.

„Oleme oma südameasjaks võtnud pakkuda kliendile turu parimat kodulaenu kogemust. Meie fookus on selgelt parimal klienditeenindusel, laenuhaldurite professionaalsusel ning tehingu kiirusel ja paindlikkusel,“ lausus Vatsel.

„Taotluse saab esitada nii mobiiliäpis kui ka arvutis, esimene indikatiivne pakkumine jõuab taotlejani juba 24 tunni jooksul ning kogu edasine nõustamine, lepingu sõlmimine ja nüüd ka tehingu vormistamine notariga toimuvad mugavalt interneti vahendusel,“ ütles ta, lisades, et esimesed kontaktivabad tehingud on juba nädalapäevad tagasi ka sooritatud.

Kontaktivabad tehingud on mõistagi olulised viiruspuhangut silmas pidades, kuid kliendile tähendavad need mugavust ja ajavõitu ka edaspidi.

Lisaks pakub LHV soodsa teenustasu eest ka kinnisvara hindamist, mis hõlbustab kliendi jaoks kogu laenutaotlemise protsessi veelgi.

Kaugtõendamist saavad kasutada panga kliendid, kelle füüsiline isik on varasemalt tuvastatud.

Notaritehingu vormistamine eeldab kaamera ja mikrofoniga arvuti olemasolu, digiallkirjastamise võimalust, Google Chrome veebibrauseri kasutamist ning korralikku internetiühendust.

Sarnaselt tavapärasele notariaalsele tehingule lepivad ka sel juhul tehingu osapooled omavahel kokku, kes ja millises ulatuses notaritasu maksab. Notaritasud ning ka deposiidi saab maksta elektrooniliselt. Enamiku notarite puhul saavad LHV kliendid kanda ka suuremad deposiidisummad notari kontole pangasisese maksena ehk makse liigub kiiresti reaalajas.

Vaata lähemalt LHV kodulaenu kohta: lhv.ee/kodulaen.

LHV blogi, kus räägitakse majandusest ja investeerimisest panga pilgu läbi.

Märksõnad: , , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.