LHV blogi

LHV mobiiliäpist saab nüüd taotleda ka kodulaenu

LHV pankFoto: Egert Kamenik

Alates sellest nädalast saavad kliendid LHV mobiilipanga äpi kaudu taotleda kodulaenu, lisaks saavad iOSi kasutajad nüüd mobiiliäpis taotleda ka väikelaenu, vaidlustada kaardimakseid ning näha teekonda lähima sularahaautomaadini. Need funktsioonid lisanduvad peagi ka LHV mobiiliäpi Androidi versiooni.

LHV digitaalpanganduse juhi Margus Hollandi sõnul täiendab LHV Pank mobiiliäppi pidevalt. „Seekord on uuendused seotud ennekõike laenudega – nüüd saab kiirelt ja mugavalt esitada äpis kodulaenu või väikelaenu taotluse ning peagi samamoodi taotleda ka liisingut,“ tutvustas Holland. „Mobiiliäppi kasutades on klient juba sisse logitud, seega on osa andmetest juba olemas ning taotluse täitmine sellevõrra kiirem. Juhul kui klient on juba varem saanud väikelaenu taotlusele positiivse vastuse, kuvame nüüd mobiiliäpis kehtivat vaba krediidilimiiti ja vajadusel saab väikelaenu lepingu kohe sõlmida,“ lisas Holland.

„Teiseks tegime paremaks LHV sularahautomaatide leidmise – nüüd näed kaardi peal teed lähima automaadini ning erinevat tüüpi automaadid on ka erinevalt markeeritud, vastavalt, kas need vaid väljastavad sularaha või võimaldavad ka raha kontole kanda,“ kommenteeris Margus Holland.

Lisaks võimaldab LHV mobiiliäpp nüüd esitada kaarditehingute vaidlustusi. Kahtlase tehingu märkamisel saab sellest kiirelt pangale teada anda. Vaidlustus peab olema põhjendatud, sest alusetu tagasinõude korral tuleb maksta vastav teenustasu.

LHV mobiilipanga saab alla laadida AppStore’ist või Google Play’st.

Vaata lähemalt: lhv.ee/mobiil.

LHV blogi, kus räägitakse majandusest ja investeerimisest panga pilgu läbi.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.