LHV blogi

LHV podcast: eestlaste kinnisvarausust, pensionisammastest ja kinnisvarafondidest

Võib öelda, et eestlastel on investeerimises kaks märksõna: dividendid ja kinnisvara. Eesti ettevõte EfTEN Capitali kinnisvarafond Fund III pakub investoritele kuni miljoni uue aktsia näol mõlemat.

LHV podcasti stuudios oli EfTEN Capitali juht Viljar Arakas ning podcasti juhtis LHV maaklertegevuse juht Sander Pikkel.

Araka sõnul on EfTENi juhtkond üldiselt isegi konservatiivsemad kui nende keskmised investorid. Põhjuseks tõi Arakas isikliku kogemuse, mis juhtkonnal on. “Ma olen näinud seda suurt hinna kasvu ja selle kasvu kahanemist ajas,” sõnas ta. “Kui me näeme mõnda uut projekti, siis meile kohe meenub ajaloost kolm-neli lugu, mis on juhtunud kas meiega või meie konkurendiga ja kus sarnases projektis on läinud midagi valesti.”

“Kui ma istun autos, näiteks taksos, siis ma tahaksin sõita sellises taksos, kus rooli taga on kindla sõidustiiliga inimene, mitte keegi, kes üritab olla Ott Tänak,” sõnas Arakas.

Uues LHV podcasti osas saab lisaks EfTEN Capitali kinnisvarafondide ja kogemustele selles valdkonnas kuulda ka kinnisvaraturu olukorra kohta ning ühtlasi antakse vestluse käigus vastus küsimusele, kas eestlaste kinnisvarausk on õigustatud.

Kuula uut LHV podcasti osa siit!

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.