LHV blogi

Miks LHV iga kuu ühele kliendile palka maksab?

Iga kuu alguses ootavad sajad tuhanded eestlased, et nende kontole laekuks auga välja teenitud töötasu. Iga kuu muutub üks LHV klient aga eriti rõõmsaks, kuna tema kontole ei laeku vaid tööandja kantud palk, vaid selle duubeldab ka kodupank. Millega tegu ja miks pank seda teeb?

LHV alustas topeltpalga loosimist ehk „Palk üle!“ kampaaniaga juba 2017. aastal ning projektiga jätkatakse ka sel aastal. Nii nagu eelmiselgi aastal, loositakse tänavu igal kuul üks õnnelik, kes saab ühe kuu topeltpalga.

LHV turundusjuhi Margit Kotkase sõnul on kliendid topeltpalga loosimise hästi omaks võtnud ja see täidab eesmärki. „Soovime, et panga kliendid arveldaksid aktiivselt. Kliendid on meid üles leidnud ja LHV Panka tuleb igal kuul üle 2500 uue kliendi, kuid meie eesmärk on, et lisaks konto avamisele suunaksid kliendid ka oma regulaarse sissetuleku LHV-sse. Eelmisel aastal kasvas selliste klientide arv 30%,“ rääkis Kotkas.

Loosimine ei tee ärevaks vaid kliente

Kotkas tunnistas, et ootusärevus pole vaid panga klientidel, kes topeltpalka võita loodavad, vaid ka pangatöötajatel endil. „Eks meile endale ka meeldib neid loosimisi korraldada. Iga loosimine on tore sündmus siira emotsiooni tõttu, mida me võitjate hääles kuuleme. Kõigile võitjatele on see olnud ootamatu üllatus. Ühe võitja puhul oli see päev lausa tema sünnipäev,“ rääkis ta.

Topeltpalga loosimises osalevad igal kuul need LHV kliendid, kellele on eelmisel kuul laekunud LHV-s asuvale kontole palgamakse, pension, juhatuse liikme tasu või muu regulaarne sissetulek. Kõikide selliste inimeste vahel loositakse võitja ning üheks lisatingimuseks on, et klient peab olema nõus, et tema nimi avalikustatakse LHV lehel.

„Lisapalga loosimine on olnud edukas, kuna oleme näinud, et sõna levib. Võitjad räägivad sellest oma sõpradele,“ rääkis Kotkas. „Tegelikult võidavad LHV-s kõik, kes meil aktiivselt arveldavad: LHV-s saab maksete teenustasudelt kokku hoida, sest Euroopa maksed on tasuta; meil on lihtne asju ajada, mobiilipangas või internetipangas; meil on suurepärased teenused, võimalused oma raha hoidmiseks ja kasvatamiseks,“ loetles LHV turundusjuht.

Järgmine topeltpalga loosimine toimub 5. veebruaril. Palgalaekumise ja arvelduste ületoomine LHV panka on lihtne. Lisainfo: https://www.lhv.ee/palk.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.