LHV blogi

Täiesti tasuta: LHV Investeerimiskool pakub märtsis hulgaliselt erinevaid investeerimisalaseid seminare

Foto: Shutterstock.

LHV Investeerimiskool on tasuta seminaride sari, kus LHV Groupi töötajad jagavad teadmisi investeerimisteemadel. Investeerimiskooli seminaridel osalemine on uutele investoritele ja finantshuvilistele üks parimaid võimalusi investeerimisalaste teemadega tutvumiseks, uute kontaktide loomiseks ja oma investeerimisalaste teadmiste laiendamiseks.

Vaata, millised seminaris märtsis toimuvad.

Investeerimisest lastele 03.03.2020

Lapsele investeerimine on enamasti pikaajalise ja eesmärgipärase investeerimise musternäide. Paraku tuleb selle käigus arvestada ka mõningate nüanssidega, mis võivad hiljem probleeme tekitada. „Lastele investeerimise“ seminaril peatutakse lastele investeerimise juriidilistel, maksunduslikel kui ka praktilistel küsimustel.

Optsioonide ABC 10.03.2020

Sel seminaril alustatakse optsioonidega päris algusest. Optsioon on tuletisinstrument – mis peitub selle lause taga? Optsiooni mõisted – alusvara, optsioonipreemia, kasutamishind, aegumiskuupäev.

Optsiooni tüübid. Vaadatakse optsioonide kasutamisvõimalusi ja riski ning samuti antakse vastus küsimusele, mis mõjutab optsiooni hinda. Kuidas lugeda optsioonisümboleid? Millised on erinevad optsioonistrateegiad (straddle, strangle, condor, calendar spread, butterfly)?

LHV Broker 17.03.2020

Seminaril räägivad LHV eksperdid kauplemisprogrammi üldistest võimalustest ning erinevatest moodulitest. Tutvustame platvormi võimalusi, instrumentide valikut ning eripärasid.

Seminaril vaadatakse üheskoos, kuidas avada kontot ning mis konto avamise juures oluline on. Räägitakse erinevatest orderitüüpidest ja kehtivustest, samuti vaatadakse üle nendega kaasnevad võimalused ja riskid. Ühtlasi heidetakse pilk ka valuutakauplemise erinevate strateegiatele ning riskihalduse tehnikatele.

Kuidas alustada väikeste summadega? 24.03.2020

Seminarisarja kõige populaarsem seminar tuleb ka märtsis, toimumiskohaga Kino Artises. Alustaval investoril on enamasti kaks probleemi – puudu on nii suurtest summadest kui ka ajast. Seminaril võtame vaatluse alla just need probleemid.

Milliseid instrumente valida kui investeeritavad summad ei ole suured? Kas üldse on mõtet väikeste summade investeerimisega vaeva näha? Mis on alustava investor peamised vead? Mis on erinevate toodete plussid ja miinused? Lisaks vaatadakse seminaril üle peamised infokanalid, millega iga investor peaks kursis olema.

Kuidas saavutada head pikaajalist tootlust? 31.03.2020

Sõna saavad LHV portfellihaldurid Mikk Taras ja Kaius Kiivramees, kes räägivad kuidas saavutada head pikaajalist tootlust. Peatutakse peamistel takistustel, miks investorid pikaajaliste eesmärkide saavutamisel õnnestuvad ning vaadeldakse sektoreid, mis võiksid turutsüklitipus atraktiivsed olla.

Investeerimiskooli seminarid toimuvad LHV Panga Tallinna kliendikontoris.

Huvilistel tasub eelnevalt kindlasti registreeruda lehel www.lhv.ee/kool. Võimaluse korral kannab LHV seminare üle ka Finantsportaali Facebooki lehel.

Seminaridel osalemine on kõigile tasuta!

LHV blogi, kus räägitakse majandusest ja investeerimisest panga pilgu läbi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.