LHV blogi

Uueks aastaks plaanid paika: Kuidas investeerimisalastel koolitustel tasuta käia saab?

Üks parim viis investeerimisalaste teadmiste omandamiseks on käia koolitustel, kus nendel teemadel räägitakse. LHV Investeerimiskool pakub võimalusi osaleda seminaridel ja koolitustel täiesti tasuta.

Muidugi õpib iga inimene erinevalt ja mõnele sobib palju rohkem üksinda raamatust ja internetist informatsiooni hankimine, kuid kindlasti ei tasu alahinnata füüsiliselt koolitusel osalemist, kuna just sedasi on võimalik saada esinejate kogemusi nende enda elust ja sageli on just koolitused need kohad, kus uusi tutvusi ja kontakte luuakse.

Tasuta koolitused on algajale investorile suurepäraseks õppimiskohaks

LHV Investeerimiskool on toonud huvilistele investeerimisalaseid seminare juba üle 19 aasta. Eelmisel aastal oli külastajaid kokku ligi 6000 ning 2020. aastal on koolitustele oodata veelgi enam investeerimishuvilisi. Juba uue aasta jaanuaris ja veebruaris korraldatakse mitmeid huvitavaid seminare, kus osalemine on täiesti tasuta.

Enamasti on alustavatel investoritel kaks peamist probleemi – puudu on suurtest summadest ja ajast. Seminaril “Kuidas alustada väikeste summadega?” võetakse luubi alla just need murekohad.

Tallinnas ja Tartus toimuvatel seminaridel räägitakse sellest, kas ja kuidas väikeste summadega investeerida, millised on alustavate investorite peamised vead ja milliste infokanalitega end kursis peaks hoidma. Kui sul on plaanis järgmisel aastal oma finantsharjumused sihikule võtta, siis peaks see seminar sulle kohustuslik olema.

LHV Investeerimiskool ei keskendu ainult investeerimisele ja aktsiatega kauplemisele, vaid tegeleb kogu finantsvaldkonna teemadega üldisemalt. Näiteks võetakse maksuseminaridel ette hulk küsimusi ja probleeme, mis inimestel tulude deklareerimise ja toimuvate maksumuudatuste tõttu tekkida võivad.

Täpsemalt aktsiatega kauplemisest räägitakse seminaril “Analüüsi alused – kuidas valida aktsiaid?”, kus räägitakse praktiliselt kõigest, mis ettevõtte finantsnäitajate analüüsimist puudutab. Seminaril räägitakse lahti näiteks tähtsaimad kasumiaruande, bilansi ja rahavoogude aruande osad, vaadatakse finantstulemuste muutuste trende ja arvutatakse ettevõtete näidete põhjal isegi näitajad läbi.

Lisaks eeltoodule leiab LHV Investeerimiskooli seminaride seast veel hulga põnevaid koolitusi ja kohtumisi, millest investeerimishuvilistele kindlasti kasu on. Nagu juba mainitud sai, on kõik seminarid osalejatele tasuta ja toimuvad sageli nii Tallinnas kui ka Tartus.

Vaata täpsemat ajakava ja kirjeldusi jaanuari ja veebruari seminaride kohta siit!

LHV blogi, kus räägitakse majandusest ja investeerimisest panga pilgu läbi.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.