Luminor ootab tudengeid ja värskeid lõpetajaid suvisele praktikale

Luminori peakontor Tallinnas.Foto: Luminor

Luminori praktikaprogramm Illuminate kutsub tudengeid ja värskeid kõrgkoolilõpetajaid ennast suvel proovile panema kiiresti muutuvas ja väljakutseid pakkuvas pangandussektoris.

Luminori koolitus- ja arendusosakonna juhi Teele Saarma sõnul annab Luminori ILLUMINATE programmis osalemine hea sissevaate panganduse igapäevaelu toimimisse ning suurepärase töökogemuse uute teadmiste ja oskuste omandamise näol. „ILLUMINATE on pan-Balti programm, mis tähendab osalemist Luminori kolme Balti riigi koostööprojektides. Nii kasvatab praktikant endale väärtuslikku suhtevõrgustikku ning omandab rahvusvahelise meeskonnatöö kogemuse,“ sõnas Saarma.

Luminori praktikandid ei keskendu vaid ühele kitsale teemale, vaid saavad kätt proovida erinevates valdkondades ettevõtete pangandusest ja kodulaenudest IT-projektideni välja. Nii saab olla kindel, et uued oskused ja teadmised on võimalikult laiapõhjalised.

Saarma lisas, et panga praktikaprogramm on heaks hüppelauaks eduka panganduskarjääri ülesehitamisel. „Praktika Luminoris annab noorele inimesele tugeva aluspõhja edasiseks pangandussektoris töötamiseks. Samuti saab siit nii kasulikke tööalaseid kontakte kui miks mitte ka sõpru kogu eluks,“ tõi Saarma esile.

Lisaks igapäevastele erinevatele tööülesannetele pakub Luminor praktikantidele ka erinevaid koolitusi, näiteks inimeste juhtimisest, ning igaühele määratakse oma isiklik mentor. Koostöös mentoriga teeb programmiga liituja endale praktika ajaks isikliku arenguplaani, mis arvestab praktikandi eelistuste ja soovidega. Praktika eduka lõpetamise järel on võimalus Luminoris täiskohaga tööle asumiseks.

Avaldusi ILLUMINATE programmis osalemiseks saab esitada 3. aprillini. Praktika kestab kümme nädalat 26. juunist 29. augustini ja on tasustatud.

Eelmisel aastal osales Luminori ILLUMINATE programmis 72 praktikanti.

Lisainfo: Intern Programme (luminorcareers.ee)

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.