Luminor pakub lastele virtuaalselt konto tegemise võimalust

Luminori kliendist lapsevanem saab luua lapsele virtuaalselt pangakonto ehk konto saab avada ilma kontorisse minemata, täites ära taotluse vormi veebis ning digitaalselt allkirjastades see läbi internetipanga.Foto: Shutterstock

Luminor on esimene Baltimaade-ülene pank, mis pakub enda klientide lastele konto avamist kõigis kolmes Balti riigis lihtsalt ja kiiresti läbi internetipanga ehk ilma pangakontorit külastamata.

Luminori kliendist lapsevanem saab luua lapsele virtuaalselt pangakonto ehk konto saab avada ilma kontorisse minemata, täites ära taotluse vormi veebis ning digitaalselt allkirjastades see läbi internetipanga. Konto tegemine on tasuta. Samuti saab lapsevanem kontot avades soovi korral ka lapsele pangakaardi Luminor Debit tellida.

Luminori kaartide üksuse juhi Grigori Ilkevits sõnul on selline konto hea võimalus alustada lapse esimeste sammudega rahatarkuse teel. „Laps saab vaadata oma kontoseisu, maksta kaardiga, võtta ise raha välja, muuta oma PINi kas sularahaautomaadis või tuletada see meelde internetipangas,“ kirjeldas Ilkevits. „Nii harjutab laps rahaga majandamist ja pangateenuste kasutamist.“

Kuna alguses ei pruugi rahakasutamine veel päris hästi välja kukkuda, on lapse kontole ettenähtud limiidid: korraga saab maksta kuni 300 euro väärtuses, raha ühes kuus välja võtta kuni 200 eurot. Lapsevanem saab soovi korral antud limiite ka muuta.

Et tähistada uut lihtsustatud kliendiks tulemise protsessi lastele, saavad kõik, kes loovad oma lapsele konto ja tellivad Luminor Debit kaardi ajavahemikus 16. mai kui 24. juuni, tasuta kolmeks kuuks lapse õnnetusjuhtumikindlustuse.

Luminor kliendist lapsevanem saab lihtsalt ja mugavalt kuni 17. aastasele lapsele (k.a.) taotlusvormi kaudu konto avada ning Luminor Debit kaardi tellida. Alates 18. eluaastast saavad lapsed juba ise endale videokõne vahendusel konto avada ilma pangakontorit külastamata. Kuni 21. aastastele lastele ja noortele on Luminor Debit ilma kuutasuta.

Vaata lähemalt: Suvele vastu Luminori kaardiga

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.