Luminori blogi

Luminor tuli välja uue paindliku maksekaardiga

Luminor ootab huvilisi praktikale.Foto: Luminor

Luminor tuli välja uue paindliku maksekaardiga Black, mida saab kasutada nii tavalise deebetkaardi, krediitkaardi või krediidipuhvriga deebetkaardina.

Luminori Black pakub võimalust võtta raha tasuta välja teiste pankade sularahaautomaatidest, sealhulgas ka välismaal. Tasuta saab välja võtta 600 eurot kuus Luminori automaatidest üle terve Baltikumi ning 400 eurot kõigist pangaautomaatidest üle maailma. Lisaks annab kaart reisikindlustuse kogu perele terves maailmas, kaasa arvatud COVID-19 haigusest tingitud kindlustuskatte.

Luminor Eesti jaepanganduse juhi Tanel Rebase sõnul kasvab nõudlus paindlike, mitmekülgsete ja lihtsalt kasutatavate maksekaartide järele pidevalt. „Hetkel oleme välja tulemas olukorrast, kus krediitkaartide kasutamine oli mõnevõrra tagasihoidlikum võrreldes eelnevate aastatega. Kuna inimeste tavapärased tarbimised ja käimised taastuvad üha enam ning ka suvi on ees, on õige hetk tutvustada uut mugavat toodet. Julgen arvata, et nüüd, mil inimestel on võimalus taas rohkem reisida, võetakse meie paindlik maksekaart kenasti vastu, et nautida kaardiga kaasnevat kogu perele laienevat reisikindlustust,” ütles Rebane.

Lisainfo leiate Luminori kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.