Luminori blogi

Luminor viib ellu su lähedase täitumata unistuse

Projekti "Kõigile, kes hoolivad" käigus täidab Luminor nii Eestis, Lätis kui ka Leedus ühe veel täitumata unistuse.Allikas: Luminor

“Ütle oma unistused valjult välja ja need täituvad,” väidab Luminor ja julgustab Balti riikide elanikke ütlema oma soove valjult välja ning uurima, millised veel täitumata soovid ja unistused on nende lähedastel. Projekti “Kõigile, kes hoolivad” käigus täidab Luminor nii Eestis, Lätis kui ka Leedus ühe veel täitumata unistuse.

Projekti “Kõigile, kes hoolivad” kaudu soovib pank julgustada inimesi tänama ja ütlema häid sõnu oma lähedastele mitte ainult pühade ajal, vaid tunduvalt sagedamini ning uurima oma ringkonnas, kes millest unistab.

„Sageli seatakse kallite inimeste soovid enda omadest ettepoole. Sellega aga lükatakse oma soovid ja unistused tihti edasi. Selle kampaaniaga soovimegi julgustada Balti riikide elanikke, et nad räägiksid avameelselt nii oma soovidest kui ka uuriksid nende kohta enda lähedastelt. Lisaks ei tasu unustada jagada häid sõnu, näiteks tänada lähedasi nende hoolitsuse ja kohalolu eest. Pühad on suurepärane võimalus taas kokku saada ja uurida välja, millised on nende täitumata soovid ning julgustada neid ka neid ellu viima,“ selgitas Luminori turundusjuht Silja Aav projekti eesmärki lähemalt.

Luminor täidab igas Balti riigis ühe juhuslikult valitud soovi. Konkursi tingimused on lihtsad – kirjeldada „Kõigile, kes hoolivad” projekti kodulehel oma lähedase unistust koos lühikese põhjendusega. Luminor viib kõikidest nendest soovidest kolm ellu veebruarikuus. Projektiga seotud unistused peavad olema realistlikud ja teostatavad.

Lisateavet projekti kohta leiab siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.