Luminori pangaautomaatide võrgustikku hakkab käitama ja uuendama Worldline

Foto: Shutterstock.

Luminor ning Euroopa suurim makse- ja tehinguteenuste pakkuja Worldline sõlmisid viieaastase lepingu, mille alusel Worldline ühtlustab ning uuendab Luminori pangaautomaatide võrgustikku. Partnerlus Worldline’iga võimaldab Luminoril pakkuda uuemaid ning kliendisõbralikumaid pangaautomaate.

Praegu on Luminori pangaautomaatide võrgustikus Eestis, Lätis ja Leedus kasutusel erinevad automaatide mudelid, millest osa kuuluvad Luminorile ning teised on tellitud eri teenuseosutajatelt. Pangaautomaatide võrgustiku käitamine muutub pärast selle ühtlustamist tõhusamaks ja võimaldab pakkuda klientidele sarnast funktsionaalsust ning teenuseid kogu Baltikumis.

Worldline hakkab Leedu pangaautomaate oma võrgustikku lisama juunis ja üleminek kõigis Baltimaades viiakse lõpule septembris. Luminori klientidele see vahetuid muudatusi kaasa ei too. Vanimaid pangaautomaate hakkab Worldline uuendama ja asendama augustist.

„Meil on hea meel alustada koostööd Worldline’iga, et pakkuda oma klientidele üha paremaid teenuseid,“ ütles Luminori tegevjuht Peter Bosek.

„Worldline on laialdaste kogemustega usaldusväärne partner, kes toetab meid pangaautomaatide võrgustiku ühtlustamisel ja ajakohastamisel. Luminor on jõudnud uude arenguetappi ja tänu koostööle maailma tipptasemel teenuseosutajaga saame oma klientidele pakutavat kogemust pidevalt paremaks muuta,“ lisas ta.

Worldline’i Põhja- ja Baltimaade regiooni ning finantsteenuste juhi Zanda Brivule-Jansone sõnul on nad väga rõõmsad, et Luminor valis neid oma pangaautomaatide võrgustikku ajakohastama.

„Jätkame uuendustega, et muuta rohkem sularahatehinguid kontaktivabaks ning turvaliselt kättesaadavaks ka ilma kaardita. Usaldus, mida Luminor selle lepinguga meile avaldas, on tunnustus meie meeskonna asjatundlikkusele pangaautomaatide võrgustike arendamisel ja käitamisel meie partnerpankade ning nende klientide heaks,“ selgitas Brivule-Jansone.

Worldline on Euroopa liider makse- ja tehinguteenuste vallas, olles maailmas neljandal kohal. Luminor on umbes 870 000 kliendi ja 2300 töötajaga suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja Baltimaades.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.