Selveri blogi

15. juulist tõuseb e-Selveri tasuta kojuveo piirsumma, et laienemist veelgi toetada

Selver on aktiivselt e-Selveri teeninduspiirkonda laiendamas ning selleks, et pakkuda klientidele jätkuvalt parimat võimalikku teenindust ning toetada laienemist, lisandub alates 15. juulist e-Selverist koju või kontorisse tellimisel arvele 4,90 eurot teenustasu.

Kaubale ise Selveri infoletti järele tulijate arvele lisandub vaid komplekteerimistasu 1 euro. Tallinnas ja selle lähiümbruses on võimalus tellida kaup 12 Selveri infoletti, kus on e-Selveri väljastuspunktid . Uusima väljastuspunktina on lisandunud Saku Selveri infolett.

Teenustasu ei lisandu, kui kaupa tellida vähemalt 99,99 euro eest. Sellisel juhul on nii infopunktist tellimuse väljastamine kui kojuvedu tasuta.

Esitades tellimuse kella 16-ks (kojuveo ajaaken tuleks reserveerida juba e-Selveri keskkonda sisenemisel), toimetatakse tellitud kaup teie valitud aadressil kokkulepitud kellaajal samal päeval. Pärnus ja Pärnumaal tuleb samal päeval tellimuse täitmiseks teha e-poe ost kella 13-ks.

Mai lõpul laiendas e-Selver teeninduspiirkonda Harjumaal nii ida-, lääne- kui ka lõunasuunal ning pakub nüüdsest mugavat koju või kontorisse tellimise võimalust Paldiskis, Rummus, Kohilas, Prillimäel, Kose-Uuemõisas, Kiiul ja Kuusalus ning paljudes väiksemates kohtades. Teeninduspiirkonna kaart: www.selver.ee/tarneviisid.

Maksta saab kõigi Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga. Osa saab alati ka kõigist Selveri sooduskampaaniatest. Tutvu lähemalt Eesti suurima e-toidupoe valikuga www.selver.ee.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.