E-Selver: milliseid tooteid tellivad eestimaalased kõige enam?

E-Selveri klientide ostukorv on tavapärasest tervislikum.Foto: Hendrik Osula.

Selveri e-poest saab tellida kõiki olulisemaid toidu- ja esmatarbekaupu ning tellimuse saab kätte juba samal päeval. Eestimaalased kasutavad e-poe võimalusi meelsasti ning kõige enam tellitakse koju värsket toidukaupa. 

Suurima teeninduspiirkonnaga toidukauplus Eestis

Selver on Eesti suurima teeninduspiirkonnaga kauplus, mille e-teenused on nüüdseks kättesaadavad rohkem kui 800 000 inimesele üle Eesti.

Selveri kojuveopiirkonda kuulub terve Harjumaa, Tartu ja Tartu lähiümbrus, Pärnu ja Pärnu lähiümbrus, osa Lääne-Virumaast, pool Raplamaad, pool Läänemaad ning Hiiumaa ja Saaremaa.

Koju tellimisel saab klient valida, kas eelistab paberkotti või kilekotti ning soovi korral on võimalik valida ka kontaktivaba kohaletoimetus. Kui tellimus esitada päeva esimeses pooles, saab kauba kätte juba mõne tunni pärast. 

Valikus enam kui 11 000 toodet

E-Selveri tootevalik on koostatud tarbijate eelistuste põhjal ning valikus on on üle 11 000 toote. Üle 80 protsendi valikus olevatest toodetest on igapäevaselt tarbitav kaup, mis kuulub ka tavakaupluste külastajate ostukorvi. 

Toodete populaarsus sõltub lisaks inimeste igapäevavajadustele ka hooajast. Näiteks ostetakse kevaditi suures koguses lillemulda ja muid aiandusega seotud tooteid, augustis suureneb aga koolikaupade müük.

E-tellija eelistab tervislikku ja värsket kaupa

Kõige populaarsemad on värsked toiduained nagu liha, piim, leib, sai, banaan, tomat ja kurk, aga ka puhastusvahendid ja hulgikaubad, mida on kliendil raske ise koju toimetada.

E-tellimuste osakaal ning just värskete ja tervislike toiduainete osakaal suurenes eriolukorra ajal, mil inimesed hakkasid rohkem ise kodudes süüa valmistama. 

E-poe klient erineb tavapoe külastajast selle poolest, et e-poes sooritatud ostud on tervislikumad.

Nimelt moodustavad värsked toiduained nagu liha, piim, kala, puu- ja juurviljad üle 50 protsendi ostukorvist, kuid tavapoes sooritatud ostude puhul vaid 45 protsenti ostukorvist. Samuti on näha, et e-poe kliendid ostavad poole vähem alkoholi kui tavapoe kliendid. 

E-Selveri laia valikuga saab tutvuda veebipoes aadressil www.selver.ee.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.