Selveri blogi

Hea uudis: e-Selver laiendas teeninduspiirkonda, toidukaupa saavad koju tellida nüüd pooled Eesti elanikud

E-selver kasvab jõudsalt ning tänasest saavad toidukaupa endale mugavalt koju tellida veelgi rohkemad inimesed, kuna teeninduspiirkond laienes Harjumaal nii ida-, lääne- kui ka lõunasuunal.

See tähendab, et piima, leiva, pesupulbri ja kasvõi koeratoidu saab koju tellida ka Paldiskis, Rummus, Kohilas, Prillimäel, Kose-Uuemõisas, Kiiul ja Kuusalus ning paljudes väiksemates kohtades.

Kui soovid töölt koju sõites toidukraami aga ise kaasa haarata, ilma, et peaksid ootama kullerit või poest ise hea-parema üles leidma, siis Tallinnas ja selle lähiümbruses on võimalus tellida kaup ka 12 Selveri infoletti. Uusima väljastuspunktina on nüüd lisandunud Saku Selveri infolett.

Kuidas tellida?

Esitades tellimuse e-Selveris kella 16-ks, toimetatakse tellitud kaubad teie valitud aadressile kokkulepitud kellaajal samal päeval. Pärnus ja Pärnumaal tuleb samal päeval tellimuse täitmiseks teha e-poe ost kella 13-ks.

Maksta saab kõigi Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga. Osa saab alati ka kõigist Selveri sooduskampaaniatest. Tutvu lähemalt Eesti suurima e-toidupoe valikuga www.selver.ee.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.