Selveri blogi

Laienes veel: Selverist saab kaupa koju tellida pea 700 000 Eesti elanikku, nüüd ka kilekotivabalt

Selverist saavad nüüd kaupa koju tellida ka Rapla ja Kehra elanikud

Foto: Liina Prohhorov

E-Selveri teeninduspiirkond laienes nii ida-, lääne- kui ka lõunasuunal. Teeninduspiirkond ulatub nüüd juba poole Raplamaani ja hõlmab pea 700 000 Eesti elanikku.

Mugavat koju või kontorisse tellimise võimalust pakutab Selver nüüd Raplas, Kehras, Turbas, Riisiperes, Harju-Ristis, Padisel, Kernus, Haibas, Kaius, Juurus, Alus, Hagudis ning paljudes väiksemates kohtades. Ülevaate uuest teeninduspiirkonnast saab sellelt kaardilt.

Linnulennult on nüüd Järve Selverist, kus asub e-Selveri komplekteerimiskeskus, kojuveo piirkond 50 kuni 60 kilomeetrit.

Selveri kommunikatsioonijuhi Rivo Veski sõnul on lisaks teeninduspiirkonna laienemisele nüüd kauba koju tellimisel veel üks oluline uuendus.

“Kui klient teeb tellimuse ja kirjutab märkmete lahtrisse, et ta ei soovi, et tema tellimuse pakendamisel kasutataks kilekotti, siis me seda ei tee. Selle asemel on meil kasutusel paberkotid,” rääkis Veski ning lisas, et üks “aga” asja juures siiski on. “Muidugi me ei saa seda teha sügavkülmutatud toodetega, sest paber ja niiskus kahjuks väga hästi kokku ei sobi omavahel.”

Esitades tellimuse kella 16.30-ks (kojuveo ajaaken tuleks reserveerida juba e-Selveri keskkonda sisenemisel), toimetatakse tellitud kaup kliendi valitud aadressil kokkulepitud kellaajal samal päeval. Pärnus ja Pärnumaal palutakse samal päeval tellimuse täitmiseks teha e-poe ost kella 13-ks.

Tallinnas ja selle lähiümbruses on võimalus tellida kaup 12 Selveri infoletti, kus on e-Selveri väljastuspunktid (vt lähemalt siit). E-Selver on Eesti kõige suurima teeninduspiirkonna ja rikkalikuma valikuga e-toidupood. Lisaks toidukaupadele on e-Selveri valikus laialdaselt tööstuskaupu ja koduelektroonikat.

Märksõnad: , , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.