Partnerkaardi saab nüüd postiga mugavalt koju tellida

Selver.Foto: Hendrik Osula.

Partnerkaardiga saab Eesti suurima lojaalsusprogrammi raames mitmeid allahindlusi ja personaalseid sooduspakkumisi ning iga ostuga koguneb kaardile ostuboonus, mida saab kasutada järgmiste ostude eest tasumisel. 

Nüüdsest on võimalik partnerkaardi veebilehe iseteenindusest kaart mugavalt postiga koju tellida. Kaardi taotlemine veebis on tasuta ning kaart saadetakse taotlejale koju kätte viie tööpäeva jooksul. 

Partnerkaardi taotlemine ja tellimine on paberivaba, nende toimingute tegemiseks klienditeeninduspunktides on tarvis vaid ID-kaarti. Veebist tellides tuleb isiku tuvastamiseks kasutada Mobiil-ID-d või Smart-ID-d. Ühtegi lisadokumenti või paberkoopiat taotluse käigus ei teki. 

Eesti suurim lojaalsusprogramm pakub laia valikut soodustusi

Partnerkaart kehtib kolm aastat ning Selverites saab sellega kuni 30% soodustust kuni 300 eripakkumisega tootelt. Iga ostuga koguneb kaardile ostuboonus, mida saab kasutada järgmiste ostude eest tasumisel. 

Partnerkaardiga saab soodustusi ja eripakkumisi Kaubamajas, ABC Kinga, I.L.U. ja Shu ning L’Occitane’i kauplustes. Samuti saab partnerkaardiga soodustusi Tallinna Kaubamaja Grupi e-poodides ja E-Selveris. Praeguseks on lojaalsusprogrammiga liitunud ligi 700 tuhat klienti. 

Samuti pakutakse klientidele 10% sünnipäevasoodustust, mis kehtib sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval paljudele toodetele Kaubamajas, Selverites, ABC Kinga kauplustes ning I.L.U. ja L’Occitane’i ilupoodides.

Partner Kuukaart: osta kohe, maksa hiljem

Lisaks on klientidel nüüdsest võimalik kasutada Partner Kuukaardi teenust, mida saab aktiveerida Kaubamaja või Selveri infoletis või veebilehe iseteeninduses. Aktiveerides personaalse ostulimiidi, muutub olemasolev Partnerkaart edaspidi Partner Kuukaardiks, millega saab jooksva kuu ostude eest tasuda ühe arvega järgmise kuu alguses. 

See on samm edasi tavapärasest lojaalsuskaardist ning pakub ligi 700 tuhandele kliendile igapäevaostude tegemisel mugavamat võimalust nende eest tasumiseks.

Tegemist on maailmas kiiresti kasvava ostutrendiga – osta kohe, maksa hiljem. Nii saab klient kuu jooksul sooritatud ostude eest tasuda järgmisel kuul ühe arvega nagu elektri või telefoniteenuse eest. 

Partnerkaart muudab ostlemise mugavamaks

Partnerkaardi omanikud saavad kaupa tellida ka Kaubamaja Grupi e-poodides, sealhulgas E-Selverist. Ka e-poes sooritatud ostude pealt teenib klient boonuspunkte.

Kauplustes saavad Partnerkaardi omanikud kasutada ostupulti, millega saab klient kõik tooted ise registreerida ning nende eest mugavalt iseteeninduskassas tasuda. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.