Selveri blogi

Selver leevendas e-poe ajapõuda: nüüd saab kauba koju tellida Bolt Foodiga

E-Selveri komplekteerijad.Foto: Hendrik Osula.

Selveri kommunikatsioonijuht Rivo Veski nendib, et kõigi e-poodide tellimuste arv ja maht on viimasel ajal teatavasti kordades kasvanud. Seetõttu on Selver otsinud võimalusi kojuveoteenuse laiendamiseks. Üheks olukorda leevendavaks õlekõrreks ongi Veski sõnul koostöö Bolt Foodiga.

Esmavajalik Boltis olemas

Selver alustas Tallinnas koostööd toidukaupade kojuveo teenust pakkuva Bolt Foodiga ja juba pea nädala jagu on Bolti äpis olnud avatud võimalus tellida kaupu koju Tallinna kaubanduskeskuses T1 asuvast Selverist. Peatselt lisatakse platvormi Selvereid veelgi.

Rivo Veski ütleb, et sama laia kaubavalikut, nagu e-Selveris, Boltis ei ole, kuid esmavajalik on siiski sortimendis olemas. Nii-öelda restoranide platvormil pakutakse mõningaid jahutatud valmistoidu artikleid. Ja e-poes saab valida veidi enam kui 200 elementaarse toidu- ja esmatarbekauba vahel.

“Esmavajaduse võimaldab pakutav sortiment rahuldada. Näiteks leiva, saia, piimatooted ning kuivained on Bolti rakenduses olemas,” kinnitab Veski ja selgitab, et Bolt Foodis on Selveri kaupu piiratud sortimendis seetõttu, et platvorm otsustati avada kiirendatud korras ning selle arendustööd alles käivad. Lisaks kehtivad teatud toodete kojuveole, näiteks sügavkülmutatud kaubale, ka reeglid, mida näiteks Bolti rattakullerid ei saa paraku täita.

Esimene samm olukorra parandamiseks

Kommunikatsioonijuht nendib, et e-poe kojuveo teenuse aegasid on praegu keeruline saada ja avaldab lootust, et koostöö Boltiga leevendab olukorda pisutki. “See oli vaid esimene samm olukorra parandamise poole,” märgib ta ning soovitab kindlasti Bolti platvormi jälgida. Sest sealne Selverite nimekiri on lähipäevil platvormis kindlasti pikenemas.

Boltiga Selverist toidukaupade tellimiseks tuleb nutitelefoni laadida Bolt Food rakendus, mis on kättesaadav nii Google Play kui App Store keskkondades. Kauba tellimine Selverist toimib samamoodi nagu restoranidest tellides – rakendusest tuleb valida soovitud Selveri nimi ja sealt omakorda sobivad tooted.

Nagu praeguses olukorras kohane, pakub Bolt Food teenust ka täielikult kontaktivabalt. See tähendab, et kuller jätab koti ostudega kliendiga eelnevalt kokkulepitud kohta

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.