Selveri blogi

Selver ostis Comarketi ja Delice’i kaupluseketi ning Solarise toidupoe

Foto: Hendrik Osula.

Selver viis reedel, 29. mail lõpule ABC Supermarketsi ostutehingu. Selverist sai 16 Comarketi kaupluse, kahe Delice’i toidupoe ja Solarise toidukaupluse omanik.

„Selveri ja Comarketi ühendamine on oluline samm eestimaise kaubanduse tulevikule. Mõlema keti väärtuslike kogemuste ja õnnestumiste sünergiaga tugevdame kodumaisel kapitalil põhinevat kaubandust veelgi läbi klientidele pühendunud teeninduse ja Eesti kohalike tootjate kauba väärtustamise,“ ütleb Selver AS-i juhatuse liige Kristi Lomp.

Selveri ketti lisandus tehinguga 16 Comarketi kauplust Harju-, Pärnu- ja Tartumaal, Delice’i toidupoed Viimsis ja Pärnus ning Solarise keskuse toidupood. Nii kuulub Selverile kokku 72 kauplust senise 53 asemel.

Tehingut finantseeris Tallinna Kaubamaja Grupi pikaajaline koostööpartner SEB Pank. Kaupluseketi kaart on leitav siit.

Selveri juhatuse liige Kristi Lomp lisas, et tehingu järel keskendutakse mõlema keti tugevuste analüüsimisele ega kiirustata muudatustega. „Oskame Selveris kõrgelt hinnata ja lugu pidada klientide usaldusest, mille ABC Supermarkets on aastatepikkuse tööga saavutanud,“ ütleb Kristi Lomp.

ABC Supermarketsi juhina jätkab Andrus Põld ning ABC Supermarketsi kauplused jätkavad esialgu tööd oma nime ja kaubamärgi all Selveri tütarettevõttena.

ABC Supermarkets AS-i senine ainuaktsionär ABC Grupi AS on üks suuremaid Eesti kapitalil põhinevaid ettevõtete gruppe, mis keskendub edaspidi autode müügile ja hooldusele ning toidu- ja tarbekaupade hulgimüügile.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.