Selveri blogi

Tartu linna ja lähivaldade elanikud saavad nüüd e-Selverile esimesi tellimusi esitada

Foto: Hendrik Osula.

Selver alustab 2. jaanuarist Tartus ja Tartust kuni 15-kilomeetri raadiuses e-poe tellimuste kojuvedu. E-Selveri tellimusi saavad tartlased esitada aga juba tänasest.

“Selveri e-poe Tartusse jõudmise vastu on meie kliendid huvi tundnud igapäevaselt. Aasta eest rajasime e-poe komplekteerimiskeskuse, mis muutis meie tööd kiiremaks ja tõhusamaks. Tänu sellele oleme nüüd jõudnud järgmise olulise verstapostini ja e-Selveri kojuveo teenus jõuab Tartusse ja Tartumaale,” ütles Selveri juhatuse liige Kristi Lomp.

Lombi sõnul on kojuveo teenuse avamine Tartus ja Tartumaal olnud Selveri meeskonna jaoks oodatud ja põhjalikult ettevalmistatud samm. “Selveri kojuveo teenus ei piirdu vaid Tartu linnaga, vaid jõuab ligi 150 000 elanikuni Tartus ja Tartumaal,” lisas Lomp.

Tartumaa teeninduspiirkond piirneb põhjast Saadjärve, Kukulinna, idast Väägvere, Pilka, Sirgu, Vana-Kastre, Koke ja Roiuga, lõunast Rebase, Kambja ja Unipihaga ning läänest Järiste, Soosilla, Pihva, Ilmatsalu ja Lammikuga.

Selveri kodulehel saab järele proovida, kas e-Selveri kuller toimetab tellimusi soovitud aadressil. Korrektse tulemuse saamiseks tuleb sisestada tänava nimi, maja number ja korteri number või talu nimetus.

Kauba kojutarneid tehakse Tartumaa teeninduspiirkonnas neljas ajavahemikus: kell 11–13, kell 13–15, kell 17–19 ja kell 19–21. Kojuveo teenustasu on 4,90 eurot ja alates ostukorvi summast 99,99 eurot on kojuvedu tasuta. E-Selveri keskkonnas saab maksta kõigi Eesti levinumate pangalinkide kaudu või krediitkaardiga. Osa saab alati ka kõigist Selveri sooduskampaaniatest ja e-poe eripakkumistest.

Eestis kõige kasutajasõbralikumaks valitud e-Selver on kättesaadav ligi 800 000 Eesti inimesele. E-Selver on Eesti suurima teeninduspiirkonna ja rikkalikema valikuga e-toidupood. Lisaks laiale valikule toidu- ja tööstuskaupadele toob e-Selver koju kätte ka suure kodutehnika nagu külmkapid, pesumasinad ja telerid.

Uusima sortimenditäiendusena müüb e-pood ka mängukonsoole.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.