HAKKA ETTEVÕTJAKS! Kohviku avamisega riskinud Villu: ma luban teile, Excel on päris oluline!

Vaata videot

Trip Café asutaja ja juhi Villu Uustalu sõnul on tema "tore" kohustus olla kokk-kondiiter-koristaja-raamatupidaja.Foto: Töötukassa

Tallinna vanalinnas asuva Trip Café asutaja ja juhi Villu Uustalu sõnul on tema “tore” kohustus olla kokk-kondiiter-koristaja-raamatupidaja. Aga raskused on ületamiseks ja ettevõtjaks hakkamisel võiks hirm olla viimane asi, mis proovimist takistab.

“Tahtsin raamatupidamist selgeks saada,” ütleb Uustalu põhjuseks, miks ta enne kohviku loomist ettevõtluskoolitusel osaleda otsustas. Ta kasutas ka Töötukassa pakutavat ettevõtlusega alustamise toetust, mille puhul on ärimaailmas alustajatele seatud kohustus vastaval koolitusel osaleda. Ehkki ta oleks saanud toetust taotleda niisamagi: tal oli varasem ettevõtluskogemus juba olemas.

Seda otsust Uustalu ei kahetse, sest nii raamatupidamine kui muudki teemad said selgemaks küll ning uued teadmised tõid ka arusaamise, miks varasem katsetus ettevõtlusmaailmas edukaks ei osutunud: kuidas see edu tulla saab, kui finantsprognoosi pole ollagi? “Ma luban teile, Excel on päris oluline,” muigab mees tagantjärele.

Vaata videost, miks soovitab Trip Café juht teistelgi ärimaailma sisenejatel ettevõtluskoolitusel osaleda!

Tutvu Töötukassa pakutavate võimalustega siin!

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.