Veebimajutus.ee blogi

Veebimajutus.ee ning Rahageenius annavad nõu äriga alustajatele

17. jaanuarist 2020 kolib Veebimajutus.ee enda blogiga Rahageeniusesse, et olla lähemal neile inimestele, kes huvituvad pigem veebi võimaluste äriks pööramisest, mitte eeskätt tehnilistest teemadest. Veebimajutus.ee soovib inspireerida ettevõtlikke inimesi oma äriga alustama ning sealt edasi aidata neil enda ettevõte Internetti viia. Lihtsalt, mugavalt ja arusaadavalt – kõik ühest kohast.

“Anname nõu nii alutavatele kui juba tegutsevatele ettevõtetele, kuidas veebis olevad võimalused enda kasuks paremini tööle panna ning oma äri kasvatada,” rääkis Veebimajutus.ee tegevjuht Margus Merilai. “Me ei ole kliendi jaoks tehnoloogiakeskne, vaid teenusekeskne – klient tahab saada mugavat ja arusaadavat täisteenust, mis loob talle väärtust. Ettevõtjad ei soovi eeskätt mitte “serverit”, vaid hästi toimivat kodulehte, mis tuleb Google’is välja ning toob talle uusi kliente. Kõigile ettevõtetele on oluline enda kuvandi ja tuntuse kasvatamine – see on peamine, miks tegelikult meieni jõutakse.”

“Rahageeniusesse liikumine on Veebimajutus.ee jaoks loogiline samm, mille käigus töötame Geeniuses koos välja äriga alustavate ja juba tegutsevate ettevõtete toetamise suuna,” rääkis Geenius.ee kaasasutaja Siim Saidla. “Veebimajutus.ee blogi on üks osa sellest tervikust.”

Alustavate ettevõtete toetamise suunal teeb Veebimajutus.ee koostööd ka Eesti suurima pangaga Swedbank, kus koos panustatakse nii nõu andmisesse kui parimate tööriistade ja soodustuste pakkumisele. “Alustajatele on tihti eelarve väga kriitiline, soovime siin koos partneritega parimad pakkumised kokku komplekteerida,” kommenteeris Swedbank´i äriarenduse projektijuht Birgit Lahtein.

Veebimajutus.ee soovib olla kõige alustaja- ja ettevõtjasõbralikum oma valdkonna teenusepakkuja, teenindades juba enam kui 35 000 domeeni. Loomulikult kasutavad Veebimajutus.ee teenust ka paljud suurfirmad (näiteks Krimelte, Espak jt) kui ka suure külastatavusega veebilehed. Heaks näiteks on ka Geenius.ee portaal, mis kasutas aastaid Veebimajutus.ee 11,50 € kuutasuga tavapaketti. “Veebimajutus.ee sai meie lugejate teenindamisega väga hästi hakkama,” kinnitas Siim Saidla Geenius.ee-st.

Parima kasutuskogemuse pakkumiseks tuli Veebimajutus.ee äsja turule ka uue iseteeninduskeskkonnaga, kus nii väikesed kui suured ettevõtjad saavad enda äri kõige kiiremini ja lihtsamalt Internetti viia. Loe uuest iseteenindusest lähemalt siit.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses