Eneseareng

3 ägedat konverentsi, kuhu tasub kindlasti minna

Kui sa ei jõudnud eelmisel nädalal Helsingis toimunud startup-üritusele Slush, siis ei tasu heita meelt, sest tulekul on teisi põnevaid üritusi Eestis, kus tasub osaleda.

1. Kuidas luua innovatsiooni toetav organisatsiooni kultuur?

Asukoht: Tallinn, Tornimäe 2. SEB Eesti maja.

Toimumisaeg: 11. detsember 2018.Sellel konverentsil saad teada kuidas innovatiseerida ettevõtet ning kuidas see protsess välja näeb. Samuti, milliseid ressursse on vaja selleks, et ettevõttes toimuks innovatsioon. Lähemalt saad lugeda ürituse kohta siin. Esinejaks on Alar Kolk European Innovation Academy’st. Osalemine on tasuta.

2. Startup Day

Asukoht: Tartu, Ujula 4, Ülikooli Spordihoone.

Toimumisaeg: 23-25 jaanuar 2019.

Tegu on ühe Eesti suurema iduettevõtete konverentsiga. Huvitava faktina võib välja tuua, et üks ürituse teemadest on „fuck-up stories“ ehk lood ebaõnnestumistest ettevõtluses. Samuti räägitakse toidutehnoloogiast, turundusest, psühholoogiast ettevõtluses, raha kaasamisest ja paljust muust põnevast.

Ka esinejaid tuleb kokku üle maailma, näiteks Hermonie Way, kes on endine Tinderi Euroopa kommunikatsioonijuht, Kaarel Kotkas, kes juhib Veriffi ning Oliver Leisalu, kes on Taxify kaasasutaja, jpt. Lähemalt ürituse kohta saad lugeda siit. Pileteid saab soetada 79 euro eest.

3. Best of Global Digital Marketing 2019

Asukoht: Tallinn, A.H Tammsaare 104a. Apollo Kino Mustamäe.

Toimumisaeg: 30. jaanuar 2019.

Selle konverentsi puhul on tegu veidi teistsuguses formaadis konverentsiga, kuna peamiselt analüüsitakse erinevaid digiturunduse edulugusid. Konverentsil osalevad nii Eesti, Rootsi Soome, Rumeenia ja Leedu auhinnatud agentuuride esindajad, kes kõik kõnelevad oma kogemustest digiturunduse vallas. Rohkem infot saad konverentsi kohta siit. Kuni 17. jaanuarini saab osta pileteid soodushinnaga 298,80 eurot.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.