Eneseareng

Siin on 4 raamatut, mis aitavad efektiivsemalt eesmärke saavutada

Täna tutvustame nelja raamatut, mis aitavad efektiivsemalt eesmärke saavutada ning enda mõtteid rohkem õigesse suunda viia.

Robert T. Kiyosaki “Rikas isa, vaene isa”

Finantsvaldkonna bestseller, mis on puudutanud väga paljusid inimesi. Google’i kasutajatest 95% leiab, et see raamat meeldib neile. Raamatu eesmärk on lõhkuda üldlevinud idee rikkaks saamisest: käi koolis, saa häid hindeid, mine ülikooli, saa palgakõrgendust ja naudi pensionipõlve. Raamat annab ülevaate, kuidas ettevõtlusega alustada ja saavutada finantsvabadus.

MJ DeMarco “Miljonäri KIIRTEE”

Võrreldakse erinevaid teid, kuidas jõuda rahalise vabaduseni. Autor eristab kolme varianti:

  • Kõnnitee – seda teed käivad vaesed.
  • Aeglane tee – sellel teel käies jõuad keskpärasuseni.
  • Kiirtee – see viib jõukuseni.

Raamatus räägitakse nii aktsiatest, IT-lahendustest, kinnisvarast kui ka säästmisest. Eraldi on lahti defineeritud nendel teedel käijad. “Miljonäri KIIRTEE“ on väga otsekoheselt kirjutatud raamat ning kogu finantselu kirjeldatakse läbi autode ja nendega seonduva.

Teost on lihtne lugeda ning autoril on ka hea huumorisoon. Seda peetakse samuti bestselleriks ning ka raamatu esikaanel ilutseb tekst “Sa õpid sellest raamatust kahe päevaga rohkem kui kahe aastaga ettevõtlusülikoolide kursustel ja see maksab 1/100 hinnast!”.

Blair Singer “Väikse hääle” taltsutamine” 

Tegemist on raamatuga, mis aitab võita sõda, mis käib igapäevaselt peas. Autor selgitab, kuidas kõik see, mida sa tahad, sõltub vaid sellest mis on sinu kahe kõrva vahel. Uuringud on tõestanud, et inimesed mõtlevad keskmiselt 50 000 mõtet päevas. Enamus neist on alateadlikud ning meil ei ole nende üle kontrolli. Raamatus on erinevaid nippe, kuidas saada rohkem teadlikuks ning olla oma mõtete peremees. Tegemist on raamatuga, mille nimetaksin elumuutvaks. 

T. Harv Eker “Miljonäri mõtteviisi saladused“ 

Lapsest saati oleme kuulnud erinevaid lauseid raha kohta ning omandanud teatud suhtumise ja vaate raha suhtes.

Raamat käsitleb just taolisi lauseid ning aitab luua oma ellu rohkem rikkust. Siit leiab ka juhiseid, kuidas rahaga paremini ringi käia.

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.