Eneseareng

Kust leida koolitusi, kui soovid end IT-asjades arendada?

Teatavasti on infotehnoloogia valdkond üks kõrgesti tasustatavamaid ning töökätest alati puudus. Kunagi pole hilja uusi oskusi omandada ja ennast just seal proovile panna. Kust aga enesetäiendamist alustada?

Erinevad IT kursused

Haridus- ja teadusminiseerium on kokku koondanud ühele lehele Eestis pakutavad võimalused tasuta kursustel käia. Sealt on võimalik otsida ka endale meelepäraseid arvutialaseid kursuseid.

Erinevaid kursuseid viivad läbi erinevad õppeasutused ning nendel osalemiseks on vaja konkreetse kooli kodulehel ennast registreerida.

Arvutialaseid kursuseid on erineva teadmistepagasiga inimestele. Võimalik on proovida nii kodulehtede tegemist kui ka erinevate programmide omandamist.

Programmeerimise algkursus

Kel spetsiifilisem huvi just programmeerimise vastu, saab abi Tart Ülikooli arvutiteaduse instituudist.

Programmeerimine maalähedaselt programmi raames on võimalik huvilistel selles vallas teadmisi omandada baasteadmistest kuni edasijõudnutele.

Kursuseid korraldatakse regulaarselt ja sellel osalemine on tasuta. Siiski on vajalik selle jaoks eelnevalt ennast registreerida. Tegu on e-kursusega, seega saab õppida endale sobival ajal ja kohas.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.