Eneseareng

Need 3 rakendust aitavad sul uue keele kiirelt selgeks õppida

Kui soovid tööturul oma oskusi arendada, tasub mõelda uue keele selgeks õppimisele. Tänapäeval ei pea sa selleks minema eraldi ülikooli õppeprogrammi või keelekursustele, et omandada uus keel. Selleks piisab vaid telefonist su taskus.

Duolingo

Suure tõenäosusega on tegu kõige tuntuma keeleõppimise tarkvaraga. Neil on ka mugav rakendus, mille saad laadida telefoni ning iga päev levelite kaupa keeleoskust arendada. Sellel platvormil saad õppida lausa 33 erinevat keelt. Peale tavaliste keelte saad õppida ka väljasurnud Esperanto keelt, kui ka Klingoni keelt, mida rääkisid väljamõeldud olevused “Star Trekis”.

Lingvist

Tegu on eestlaste arendatud keeleõppe tarkvaraga, kus saad õppida saksa, hispaania, prantsuse ja vene keelt. Selle tarkvara puhul on huvitav see, et kasutatakse tehisintellekti sinu õppeprotsessi kiirendamiseks ning peaksid omandama uue keele lausa 10 korda kiiremini kui tavalist keeleõppe metoodikat kasutades.

Babbel

See tarkvara on loodud Suurbritannias ning õppija saab valida 13 erineva keele vahel. Kui näiteks Duolingos on salvestatud tekstide sisselugemiseks kasutatud arvutit, ehk justkui robot räägiks, siis Babbelis on kuulatava osa sisse lindistanud seda keelt emakeelena valdavad inimesed.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.