Eneseareng

Tasub minna: 3 lähiajal toimuvat koolitust, kus saavad investeerimise kohta õppida nii algajad kui meistrid

Kui oled lubanud endale, et 2019. aastal võtad oma rahaasjad käsile, siis tasub mõelda järgnevatel investeerimisalastel konverentsidel osalemise peale.

LHV koolitus: Kuidas alustada väikeste summadega?

Koht: Tallinn ja Tartu

Aeg: 15. ja 16. jaanuar 2019

Hind: tasuta

See koolitus on kõige sobilikum neile, kellel pole veel investeerimisest laiapõhjalisi teadmisi. Koolitusel õpetatakse, kuidas on võimalik alustada investeerimist piiratud rahaliste vahenditega. Koolitus viiakse läbi nii Tallinnas (15. jaanuar) kui ka Tartus (16. jaanuar). Koolitajaks on Marten Raudsepp. Peale selle koolituse on LHV-l ka tulekul teistel raha-teemadel koolitusi, mida saad vaadata siit.

Investor Toomase Akadeemia: algajast edukaks investoriks 

Koht: Tallinn

Aeg: 16. veebruar 2019

Hind: 129 € + km

Koolitus on ennekõike suunatud algajatele investoritele, kuid koolituselt saavad uusi teadmisi ka juba veidi kogenumad investorid. Koolituse viivad läbi Tõnn Talpsepp ja Tarvo Vaarmets. Rohkem infot leiad siit.

Aktsiatesse investeerimise meistriklass

Koht: Tallinn

Aeg: 14. oktoober – 13. november 2019

Hind: 2399 € + km

Esmapilgul küll kallina tunduv 10-päevane koolitus tagab osalejale spetsiifilised teadmised investeerimismaailmast. Osaleja oskab analüüsida ettevõtete finantsnäitajaid ning teha läbimõeldud investeerimisotsuseid. Koolitajaks on Tõnn Talpsepp. Registreerida ja rohkem infot saad siit.

Märksõnad: , ,

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses