3 väga head eelarverakendust, mis su rahakoti paksuks kasvatavad

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.

Igapäevaste kulude meelespidamine ja haldamine võib olla mahukas protseduur ja kõiki pisioste meelde jätta ei ole lihtne tegevus. Kui soovid oma kuludel ja tuludel täpselt silma peal hoida, proovi hoopis neid rakendusi.

YNAB

YNAB ehk You Need A Budget lähtub põhimõttest, et igale sinu teenitud eurole tuleb anda tööd. Rakendus aitab sul toimetada selle summa raames, mida sa igakuiselt oled kuludeks määranud ning laseb selle erinevate kulukategooriate vahel ära jaotada.

Lisaks sellele julgustab YNAB ka pikemalt ette mõtlema ja suurtemate ostude või ürituste jaoks raha kõrvale hakata koguma. Saad neid eesmärke äpi kaudu luua.

Rakendusel on olemas nii arvuti kui iOS ja Androidi versioonid, seega saad kulusid igast seadmest hallata.

Tegu on tasulise teenusega, kuid esimesed 34 päeva saad rakendust tasuta katsetada.

Goodbudget

Ka see rakendus töötab eelmisele sarnasel põhimõttel. Oma tulud jagatakse perioodi peale erinevate kategooriate vahel ära ja nii saad neil lihtsalt silma peal hoida.

Lisaks sellele võimaldab see mitmel pereliikmel ühiselt sama rahakotti hallata. Samuti on võimalik seada eesmärke erinevate suurtemate väljaminekute jaoks kogumiseks.

Tegu on tasuta rakendusega, kuid teatud funktsioonide kasutamise eest tuleb igakuiselt maksta. Saadaval on Goodbudget nii arvutis kui ka nutiseadmetel.

Moneon

Moneon toimib samuti eelnevatega sarnasel põhimõttel – kategooriate kaupa saad määrata igakuised (või muu perioodi) eelarved ning nendest kinnipidamist jälgida.

Samuti saab oma rahakotti teiste kasutajatega jagada ning ühiselt täita. Võimalik on ka oma kulutuste baasil erinevaid analüüse teha ning ka võlgade tagasimakseid sisestada ja jälgida.

Boonus: Next

See rakendus on mõeldud tõelisele minimalistile. Mitte, et see oleks eesmärk omaette, vaid et selle rakenduse kasutamine võimalikult lihtsaks ja sirgjooniseliseks muuta.

Rakenduse avanedes ilmub terve ekraani täis erinevaid kategooriaid, mille alt saad parajasti tehtud kulutuse sisestada. Ja ongi kõik.

Ajapikku tekkinud kulutuste baasil tekitab äpp statistika erinevate perioodide lõikes ja nii saad selle järgi oma kulutustest ülevaate.

Saadaval on see rakendus iOS seadmete kasutajatele.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.