Kokkuhoid

Kuidas mobiilioperaatori juurest parim pakkumine saada?

Lisaks kõnedele ja sõnumitele on nutitelefonide kasutajatele aina olulisemaks muutumas ka andmeside olemasolu. Videod ja striimimisteenused tarbivad järjest enam mahtu ja seepärast on olulisem omada ka suuremahulisemaid pakette.

Kuidas operaatorilt parim diil välja meelitada?

Lihtsaim viis on muidugi minna oma teenusepakkuja jutule ja uurida erinevaid variante soodsamatel tingimustel paketi saamiseks. Alati ei pruugi selline lähenemine aga lahendust tuua.

Suurem võimalus parem pakkumine saada on hoopis pöörduda konkurentide jutule. Eesti suuremad operaatorid Telia, Elisa ja Tele2 pakuvad oma kodulehtedel võimalust teise operaatori kliendil ühendust võtta ja numbriga üle tulemiseks pakkumist saada.

Tavaliselt on selle jaoks vaja täita eraldi vorm, peale mida huvilisega ühendust võetakse ning tema soove täpsustatakse. Üldjuhul tehakse sellistel puhkudel soodsam pakkumine, kui on teenusepakkuja hinnakirjas näha.

Lisaks sellele on võimalik uutel klientidel saada ka muid boonuseid, näiteks soodustusi uue telefoni soetamiseks.

Viimane aga ei tähenda, et tuleks kindlasti operaatorit vahetada. Kui praegune operaator näeb, et oled otsustanud teenusepakkujat vahetada, siis saad suure tõenäosusega ka neilt pakkumise, mis on samaväärne, kui mitte parem.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.