Kokkuhoid

Soovid oma korterit või maja lühiajaliselt välja rentida? Need on parimad kohad, kus seda teha

Eestis on mitmeid portaale, mille kaudu on korterit müüa või pikaajaliselt üürida. Eelkõige on see mõeldud aga kohalikele. Mitmed rahvusvahelised lehtede kaudu saab aga oma kinnisvara välja rentida lühiajaliselt ning suuremale arvule potentsiaalsetele klientidele.

Airbnb

See eestlaste seaski populaarne majutuskohtade otsingu rakendus võimaldab lisaks öömaja leidmisele ka ise üüripinda soovijatele pakkuda.

Teiste seast silmapaistva kuulutuse tegemiseks on vaja ka veidi vaeva näha, nii et uuri enne pinna väljaüürimist platvormi pakutavaid tingimusi.

Siit leiad hea kokkuvõtliku artikli, mis aitab Airbnb maailma sukelduda.

Booking.com

Võimalik, et eelmisest veelgi populaarsem on eestlaste seas Booking.com nimeline sait. Sellelt lehelt leiab enam hotellide ja hostelite pakkumisi, kui kodumajutusi, kuid viimaste osakaal on siiski piisavalt suur.

Booking.com kasutamisel on teatavaid erisusi Airbnb-ga. Näiteks saavad siin eelise need pakkujad, kes lasevad tasuda alles kohapeal. Samuti ei võimalda see keskkond teenuse pakkujal tellimuse tegijaid valida, samas kui Airbnb seda võimaldab.

Samuti on mõlema puhul oluline teada, et enda rendipinna pakkujatel tuleb vastavale keskkonnale maksta ka teenustasu mis võib varieeriuda 3-15 % vahel kogusummast. Booking.com kasutamisel on vastavad teenustasud suuremad.

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.