Suur ülevaade: kelle käest saad kõige odavamalt koju telepildi?

Pane tähele! Artikkel on ilmunud enam kui 5 aastat tagasi ning kuulub Geeniuse digitaalsesse arhiivi.
Geenius uuris erinevate tele- ja internetiteenuse pakkujate hindu.

Ajal, mil hinnad tõusevad ja Eesti Pank hoiatab, et hullem on veel ees, tuleb hoolikalt mõelda, mille pealt saab kokku hoida. Kindlasti saab kokku hoida toidu pealt. Riiete pealt. Aga kas säästa saab ka televisiooni- ja internetiteenuse pealt? Geenius süvenes hindadesse ning avastas, et kõige odavamaid pakette valides on võimalik korralikult säästa.

Vaatame tõele näkku – sul ei pea olema 150 kanalit ja supermegakiire internet, kui sa reaalsuses saad hakkama vähemaga. Seega miks maksta kuus 50 eurot, kui on võimalik läbi ajada 20ga? Või äkki vahetada teenusepakkujat ja säästa kuus veel paar-kolm eurot?

Geenius tegi teile asja lihtsamaks ja nii saate allolevast tabelist ülevaate Eesti teenusepakkujate kõige odavamate pakettide kohta.

Televisioonipakketide võrdlusAllikas: Geenius

Nagu tabelist näha, on televisioonipakkujatest kõige soodsam STV ning kõige kallim on Elisa läbi õhu leviv Elisa Elamus. Elisal ja Telial on paketi hinna see ka järelvaatamine. Interneti hindade lisamine lööb aga tabeli segi, STV jääb küll kõige soodsamaks, kuid kõige kallimaks muutub Viasat.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.