Palk

Tahad jõuluks lisaraha? Hakka digijõuluvanaks ja teeni 70 eurot tunnis

Kodumajapidamistesse vajalikku tööjõudu vahendav platvorm kommuun.eu, mis tõi eelmisel aastal turule jõuluvana tellimise teenuse nutirakenduse kaudu, värbab tänavu jõuluvanasid, kes pakuksidki teenust just digitaalselt.

Kommuunis on registreeritud 16 jõuluvanateenuse pakkujat, kellest osad pakuvad ka digitaalset teenust ja kuna nõudlus on suur, siis otsitakse neile lisa. Digijõuluvana sobib eelkõige neile, kes on jõuluvana tellimisega hiljaks jäänud või soovivad kutsuda jõuluvana maamajja, kuhu sõitmine võtab aega ja on kulukas.

Teenus toimib hästi nende laste puhul, kes on harjunud videokõne vahendusel oma lähedastega suhtlema ja kes soovivad jõuluõhtul jõuluvanale luuletusi lugeda nutitelefoni, tahvelarvuti või arvutiekraani vahendusel. Platvorm vahendab teenusepakkujate ja -tellijate kontakte, seejärel leitakse sobiv videokõne platvorm (näiteks Skype, FaceTime, Messenger, WhatsApp) ja testitakse ühendust.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Jõuluvana tunnihind jääb vahemikku 50-70 eurot tunnis ja üks tellimus kestab ligikaudu tunni.

Kommuuni üks asutajatest Rainer Kimmel sõnas, et jõuluvanade defitsiit on iga-aastane probleem.

„Eelmise aasta lõpus tulime turule teenusega, mis pakub võimalust tellida jõuluvana kodulähedaselt teenusepakkujalt nutirakenduse kaudu. See osutus detsembris meie kõige populaarsemaks teenuseks, kuid ei lahendanud probleemi täielikult, sest tegemist on hooajalise nõudlusega ja kvaliteetset teenust pakkuvaid jõuluvanasid on üsna vähe. Sellest tulenevalt tulime tänavu turule uue lahendusega, mis võimaldab jõuluvana tellida digitaalselt videokõne vahendusel,” lisas ta.

Digijõuluvanaks registreerima on oodatud kõik teenusepakkujad, kes soovivad jõulude ajal lapsi rõõmustada ja teenida lisaraha ilma kodust lahkumata. Lisaks digijõuluvanadele kutsub Kommuun üles ka klassikalise jõuluvana teenuse pakkujaid end portaalis registreerima.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.