Palk

Tahad teada kui palju teenid võrreldes teiste eestlastega? Kasuta seda tööriista

Palgad.ee keskkond on koht, kuhu on kokku koondatud erinevate ametikohtade palgaandmed. Sisestades oma andmed, on võimalik teenitavat tulu ka teistega võrrelda.

Kuidas see toimib?

Lehele minnes tuleb kõigepealt sisestada oma amet ning palgainfo. Seejärel on võimalik lisada erinevat tüüpi mitterahalised hüved, kui neid olema peaks.

Kui see tehtud, soovib keskkond teada täiendavat infot hariduse, elukoha ja muu seonduva kohta. Peale seda kuvatakse kasutajale raport sama ametikoha keskmise palga kohta ning ühtlasi ka info, kui palju on see suurem või väiksem keskmisest.

Kui soovid detailsemat infot, võimaldab keskkond tellida ka tasulise raporti, mis sisaldab veelgi detailsemaid andmeid.

Kui palju teenitakse erinevatel ametikohtadel?

Tegime näitliku päringu piloodi ametikohale. Aluseks võtsime Eesti keskmise netosissetuleku 1086 eurot ja ametikohal töötamise staažiks 3-5 aastat. Piirkonnaks valisime Harjumaa ning haridustasemeks kõrghariduse.

Piloodi ametikoha palgaandmed

Andmete tulemusel selgus, et Eesti keskmise palga puhul oleks piloodina kuupalk keskkonna andmete põhjal 63 % madalam. See teeb keskmiseks netopalgaks 2914 eurot kõigi vastajate seast, keda palgauuringus oli kokku 18.

Ennustustvõistluste panuste vastuvõtja ametikoha palgaandmed

Palgad.ee keskkonnast leiab ka muid põnevaid ametikohti. Näiteks on 18 inimest oma palgaandmeid varasemalt võrrelnud ennustusvõistluste panuste vastuvõtja ametikohal. Keskmiselt teenib sellisel positsioonil olev töötaja 1919 eurot kuus ja võrreldes Eesti keskmise palgaga on see 43 % madalam.

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.