Palk

Tallinn otsib 125 bussijuhti, kelle palgad algaksid Eesti keskmisest

Bussijuht Edgar keerab rooli ViljandimaalFoto: ELMO RIIG/Sakala/Scanpix

Kuna Tallinna Linnatranspordi AS võtab alates 1. veebruarist 2019 üle siiani OÜ MRP Linna Liinide teenindada olnud 11 bussiliini vajab bussiettevõte lisaks kuni 125 bussijuhti.

“Tallinna Linnatranspordi bussijuhtide palgatase algab keskmisest Eesti brutopalgast, mis eelmisel aastal jääb vahemikku 1200 – 1300 eurot,” rääkis Geeniusele Tallinna Linnatranspordi personalijuhi Janika Seppor.

“See on ka tase, kus algavad meie bussijuhtide sissetulekud, kuid eeskujulikel juhtidel on võimalik teenida märkimisväärselt kõrgemat töötasu,” selgitas Seppor.

“Arvestades, et bussijuhtidest on puudus kõigis Eesti transpordiettevõtetes, siis kasvas Tallinna Linnatranspordis juhtide palgatase alates 1. jaanuarist 6%. Jälgime palgataset pidevalt, et olla atraktiivne tööandja ja maksta juhtidele transpordisektori keskmisest kõrgemat töötasu,” rääkis ta.

Kokku töötab Tallinna Linnatranspordis täna ligi 900 bussijuhti, kellele otsitakse lisaks veel ligikaudu 125 bussijuhti.

Pakkumisest huvitatud bussijuhipaberitega ja varasemat töökogemust omavad, soovitavalt Tallinnas või lähiümbruses elavad kandidaadid saavad saata CV aadressile diana.jakobson@tallinnlt.ee.

Kandideerimise eelduseks on D-kategooria juhiluba, bussijuhi ametikoolituse tunnistus ja suhtlustasemel eesti keele oskus. Kasuks tuleb varasem töökogemus bussijuhina, täpsus ja kohusetundlikkus, viisakus ja valmidus meeskonnatööks.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.