Raha

3. märtsil oodatakse õpetajaid osalema tasuta rahatarkuse seminaril

Tasuta seminar õpetajatele annab hea ülevaate praegu majandusest toimuvast ja uutest rahatarkuse materjalidest.Foto: Canva

Eesti Pank ja Minuraha.ee korraldavad 3. märtsil kell 10–12 õpetajatele rahatarkuse seminari, kus antakse ülevaade majanduses toimuvast ja ühisrahastust ees ootavatest muudatustest. Olulisena tuuakse välja kus leiab uusi rahatarkust puudutavaid materjale ning mis töö käib Eesti Pangas ning Finantsinspektsioonis.

Seminar korraldatakse õpetajatele, kuna majanduses on palju määramatust ja sellest on mõjutatud kõik majapidamised, kaasa arvatud lapsed. Koolides võidakse küsida õpilaste poolt küsimusi, mis nõuavad teadlikke vastuseid või vähemalt oskuslikku suunamist õigete vastuste poole.

Tarbijaveebi minuraha.ee ülespandud uusi rahatarkuse materjale on seminaril esitlemas finantsinspektsiooni ning rahandusministeeriumi esindajad.

Lisaks selgitavad Eesti Panga ökonomistid seminaril, kuidas hinnatõus majandust ja inimeste rahakotti mõjutab ning mida on oodata ka kinnisvaraturul. Finantsinspektsiooni jurist räägib kas ja millal muutub investeerimine ühisrahastusplatvormide vahendusel riskivabamaks.

Seminar toimub ainult veebis. Osalemine on tasuta, kuid eelregistreerimisega, mida saab teha SIIN.

Pärast registreerimist saadetakse link, mille kaudu seminariga liituda. Seminari on võimalik järele vaadata minuraha.ee tarbijaveebist või Eesti Panga muuseumi kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.